Jump to content
jinoveze1982

2007 Honda accord kombi 2.4 benzin auto na 230000 km

Recommended Posts

Zdraveite nov sum tuk

predi 5 meseca si kupih Honda accord kombi 2.4 benzin auto na 230000 km

mesec sled kato q kupih mi panda akumulatora I vednaga otidoh da si kupq nov

Sled 5 dni kolata pak nqmashe tok kato ozglejdashe che akumulaotora beshe padnal

Otidoh da mi go smenqt I mi kazaha che akumulatora e ok no ste mi go smenqt

Sled kato slojih vtoriqt nov akumulator pak kolata paleshe 5-6 dni I pak akumulatora beshe padnal

vuprosa mi e ako moje nqkoi da mi pomogne tui kato vseki put sled kato padne vikam kluchar koeto mi struva 50 leva

ako nqkoi znae ot kakvo se dulji tozi problem

blagodarq vi mnogo

 

Здравейте нов съм тук, преди 5 месеца си купих Хонда Акорд комби 2.4 бензин автомат на 230 000км. Месец след като я купих ми падна акумулатора и веднага отидох да си купя нов. След 5 дни колата пак нямаше ток, като изглеждаше акумулатора беше паднал. Отидох да ми го сменят и ми казаха че акумулатора е ОК но ще ми го сменят. След като сложих втория нов пак колата палеше 5-6 дни и пак акумулатора беше паднал.

Въпроса ми е ако може някой да ми помогне тъй като всеки път след като падне, викам ключар което ми струва 50лв. Ако някой знае от какво се дължи този проблем.

 

Благодаря ви много.

Редактирано от atoma
Правила за ползване на форумите на HondaBG.com Правило 1 - За езика: т.1. Във форума се пише на КИРИЛИЦА. Изглежда много по-приятно, пък и нали форума е Български и за Българи.
  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми много е просто имаш утечка някъде и дърпа ток...ако имаш аларма слагана допълнително в 99.9% е от нея..Иди на електричар да намери проблема..проблеми с тока се намират с мултицет и тест лампа.по форума от разстояние няма как колега :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mnogo blagodarq za burziqt otgovor v momenta kolata mi e na elektrichar i ne moje da otkrie problema ot minaliqt vtornik

alarmata mi e originalna

prosto onzi den e zapalila, vchera i dneska ne pali i ne moje da otkrie problema

Serviza v koito sum q ostavil e v Birimirci sled orlandovci preporuchaha mi go no utre otivam da si q vzema tui kato  mi trqbva speshno

ako nqkoi znae dobur elektricharski serviz ili ot kakvo moje da e vse e pomosht

Blagodarq vi za informaciqta ochakvam idei ako imate ili shoden problem

 

Много благодаря за бързият отговор, в момента колата ми е на електричар и не може да открие проблема от миналият вторник. Алармата ми е оригинална. Просто онзи ден е запалила, вчера и днес не пали и не може да открие проблема. Сервиза в който съм я оставил е в Birimirci (не знам как да преведа това) след Орландовци, препоръчаха ми го, но утре отивам да си я взема тъй като ми трябва спешно. Ако някой знае добър електричарски сервиз или от какво може да е, все е от помощ.

 

Благодаря ви за информацията, очаквам идеи ако имате сходен проблем.

Редактирано от atoma
Правила за ползване на форумите на HondaBG.com Правило 1 - За езика: т.1. Във форума се пише на КИРИЛИЦА. Изглежда много по-приятно, пък и нали форума е Български и за Българи.
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А проверихте ли дали алтернатора работи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най- вероятно не ти работи алтернатора, аз имах подобен проблем - направо гаснеше в движение, ремонтирах го за окодо 160 лв.Sent from my Z30 using Tapatalk 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kazaha che ne e ot alternatora proverih go  i nego

edin kolega mi kaza cche ako ne e ot alrmata ili alternatora DA se proveri elektromotor bubinata kudeto e kotvata mojela da e hvanala prah koeto ne mi se vqrva

 

Казаха че не е от алтернатора, проверих го и него. Един колега ми каза че ако не е от алармата или алтернатора, да се провери електромотор бубината където е котвата, можела да е хванала прах, което не ми се вярва.

Редактирано от atoma
Правила за ползване на форумите на HondaBG.com Правило 1 - За езика: т.1. Във форума се пише на КИРИЛИЦА. Изглежда много по-приятно, пък и нали форума е Български и за Българи.
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тоя майстор проверил ли е за утечка или ?Щом динамото си зарежда провери къде е точно утечката и решете проблема, не е толкова сложно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

merci utre shte otida da vidq dali e otkril neshto

mnogo blagodarq za burzite otzivi naistina mi pomognahte

zimam i laptopa s mene da mu davam akul che 1 sedmica sum s SKGT

 

Мерси, утре ще отида да видя дали е открил нещо.

 

Много благодаря за бързите отзиви, наистина ми помогнахте. Зимам и лаптопа с мене да му давам акъл че 1 седмица съм с SKGT.

 

 

 

EDIT: Колега бъди така добър да пише на Български. Следващите ти мнения написани на маймуница ще бъдат изтрити а не преведени като сега и няма да разберем къде е бил проблема. Благодаря предварително.

Редактирано от atoma
Правила за ползване на форумите на HondaBG.com Правило 1 - За езика: т.1. Във форума се пише на КИРИЛИЦА. Изглежда много по-приятно, пък и нали форума е Български и за Българи.
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен се случи също подобен проблем.

Появи се нечовешка консумация в покой (утечка). Ако колата не се караше, акумулатора падаше за 3-4 дни.

 

Оказа се, че проблема е във Bluetooth модула (фабричното hands free).

Проблема го откриха в Юби-ко и разкачиха модула за да не дърпа ток (така и така не работеше).

От тогава нямам проблеми.

 

Та има голяма вероятност и при теб както са казали колегите по-горе да има утечка.

Само трябва да се намери "консуматора".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...