Jump to content
ddimkata

Пребоядисване на Хонда Сивик 5ген въпрос

Recommended Posts

Здравейте,колеги! Имам Хонда Сивик 5ген хечбек и желанието ми е да я изкърпя и пребоядисам понеже е в окаяно състояние....

Намерил съм изгодно да я изпръскат с червена боя,но се нуждая от помощ от някой който е пребоядисвал своята хондичка да ми каже какви пари ще ми излезнат материялите...боя,лак,кит и тн. Благодаря .!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не попиташ човека който ще ти я пръска какви материали и колко ще ти трябват и после в магазина ще питаш за цените и ще направиш сметка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята я бях пребоядисвал и ми стъпа между 800 и 1000 някъде... но това беше 2010г., а сега цените предполагам няма да са същите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме цената на самите материали ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не попиташ човека който ще ти я пръска какви материали и колко ще ти трябват и после в магазина ще питаш за цените и ще направиш сметка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

400 BG lv.

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е относително всичко това с цените на материалите,защото както е 400 може да бъде и 800 може и 1800 да дойде цените са с сериозни разлики в зависимост от производителя.Но с горе долу среден клас материали някъде там ще да е за материали на Body ,MIPA ,Mobihel,Novol и тнк.Но много е важно майсторът ти с коя боя или лак най вече работи,защото всеки лак се пръска по различен начин и никой бояджия не може да пръска с всички бои.

Препоръчвам ти по веждите най вече и по другите кърпени места след изкърпването да пръснете епоксиден грунд на Novol,Mipa,RM...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...