Jump to content
FentazI

Ел.стъкла на Сивик 5 ген. хеч.

Recommended Posts

Здр колеги имам питане относно ел.стъкла на Сивик 5 хеч. И така моята кола фабрично няма нито ел стъкла нито огледла само има ел фарове че въпроса ми е следния.Взех си ел мащинки с инсталацията на вратите до общата букса на вратата че мисълта ми е има ли оригинална инсталация прекарана до самата букса на вратата за ел стъкла и огледала или ще трябва да се вкарвам във филми да си я направя и да подкарам стъклата.Благодаря на всеки който може да помогне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам ти трябва просто 1 + към копчето :) На старата ми хонда (црх) бях си направил ел. стъклата с копчета за шибедаха и се пускаха няколко кабела ама там беше по сложно Ако нещо те затруднява просто провери в ръководството за ремонт (honda manual в форума го има).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще погледна да видя какво ще намеря  там дано да има че не ми се занимава с филми от сорта нови кабели  че не ми е много присърце ама ако се налижи ще се прекарват какво да се прави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти

до колкото съм свалял кори на врати на сивик ще ти си ноложи да пускаш кабели към вратите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то това значи вече е лошо а има ли от къде да се намери схема на инсталацията да си я направя като оригинална.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали ти написах да си изтеглиш ръководството от форума там пише

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги взех си копчетата за вратите имам и снопа във вратите и повдигачите но от там нататък няма кабели.Ако някой има такава кола на части моля ако може да ми продаде инсталацията в купето към вратите за ела.Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...