Jump to content
choro

Как се нулира показанието за разхода?

Recommended Posts

Здравейте,

 

Не мога да разбера как се нулира показанието за разхода и за изминатото разстояние(имам предвид това, което само се нулира на 1000км, а не глобалното). Като натискам бутончето преминавам през различните показания. По принцип знам, че като съм на дадено място натискам и задържам бутона и така се нулира. При мен обаче се активира функция за регулиране на осветеността на таблото посредством въртене на бутона. Със следващото натискане запазвам.

Опитах се да търся в google и във форума, но не успях да намеря отговор за моя въпрос.

Искам също да попитам дали имате trip A и trip B. При мен има само trip, където е този разход.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато отидеш на дневния километраж (trip) задържаш копчето и се нулира. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стана така, мерси. Като нулираш дневния километраж се нулира и разхода. Аз си мислех, че показанието за разхода може отделно да се нулира понеже се намира на следващата страничка след дневния км така да го кажа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!Нов съм във форума и от скоро съм с Хонда Сивик 1,6,110к.с 2004г.7 ген.Въпросът ми е от къде бордкомпютрът

получава данни за временния разход./цифрите,които показваше на бензин ги показва и сега когато карам на газ/.Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...