Jump to content
Николай Димитров

Преместване на номерата направо върху бронята

Recommended Posts

Здравейте,колеги!Интересува ме дали по принцип има някакъф проблем да си преместя номерата направо върху броните с нитове?Мисълта ми е ченгетата заяждат ли се за тея неща?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-принцип за да свалиш задният върху бронята, ще трябва да му направиш осветление. Иначе ще се намери кой да те глоби. За предният сигурно няма да имаш проблеми, стига да не го сложиш някъде кадето няма да се вижда много добре. Тогава най-вероятно и за него ще ти правят проблеми.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задният има пломба от КАТ, също както колегата е казал - задължително трябва да има осветление. Ако си подготвиш място на бронята и осветлението - ще трябва да отидеш до КАТ да ти го преместят те и да го пломбират отново... По принцип не би трябвало да ти струва нещо, тъй като ако предположим, че си сменил задния капак поради удар например - не трябва да плащаш за пререгистрации и такива щуротии само защото трябва да се премести номера на новия капак... 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля само предния да преместя тъй като за задния и аз знам че трябва да правя осветления и става голяма играчка...Апък предния така или иначе е с 2 пластмаси и много грозно изглежда така,затова мисля направо на бронята да го сложа с нитове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да имаш проблеми, аз съм местил моя също преди време !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Табелите с регистрационен номер се монтират на местата, определени от производителя. Табелите с регистрационен номер се закрепват отпред и отзад (или само отзад) хоризонтално, в средната част на превозното средство, а когато това е невъзможно – в лявата му част, така че да се осигури тяхната видимост и осветеност нощно време. При закрепването не трябва да се нарушава формата на табелата, целостта на графиката и символите на номера. Табелите с регистрационен номер се закрепват по начин, непозволяващ неправомерното им демонтиране.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нита на задния номер не се маха и слага трудно , но най добре да стане в КАТ , наскоро местих номер и поради нямане на време го правих сам .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...