Jump to content
esetra

Покупка на Сивик HIBRID 1.3 ---2005 г. Мнения и насоки!

Recommended Posts

Здравейте !Харесал съм си такъв тип хондела,и ще съм благодарен да ми споделите вашите впечатления,разход на гориво,проблеми с акумулаторните батерии.Благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, лични впечатления нямам. От чисто любопитство бях чел, че дават 7 или 8 години гаранция на батериите. А и при положение, че са с няколко хиляди по-евтини от тези със стандартен бензинов двигател...мен лично ме съмнява.За 8-ма генерация говоря.

Редактирано от kotarankat

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам Пич!Много приятно изглежда ама с тези акомулатори ???Незнам даже какъв ще и е разхода даже

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове дайте инфо за тази машинка!!!Огледал съм се и незнам как да постъпя ,има ли неща които се гледат,защото имам инфо че се скапвали батериите и след това......????

Как е автоматичната скоростна кутия!Благодаря ви предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, колега!

 

Това за батериите, което са ти казали, също знам, че е вярно. След известна експлоатация се изчерпва ресурсът им и подлежат на смяна, която е безсмислено скъпа. Иначе си караш конвенционална кола. Автоматикът е като на останалите Civic-и - вариатор /CVT/. Аз лично не ги харесвам и именно за това не взех Civic, a Accord.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=74156 ето малко полезно четивоИ още http://www.edmunds.com/honda/civic/2005/hybrid/consumer-reviews/Имам спомен, че при проблем с батерията влиза в сервизен режим и ако е необходима смяна на батерията...3000$ Редактирано от kotarankat

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...