Jump to content
icobutev

Бъдеща покупка Honda Civic V генерация 1.5 90hp

Recommended Posts

Здравейте,смятам да се присъединя към Honda клуба,харесал съм си една машинка и утре ще ходя да е видя.Искам да помоля за мнения относно модела,силни и слаби страни какво да гледам като отида на място и дали случайно някой не я е гледал тази кола.Също евентуално дали и понася газификация.Ето я красавицата http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11410624605399343&slink=80xalnБлагодаря предварително на отзовалите се. :hondarulez:

Редактирано от icobutev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимай,като я гледам е гледана и глезена :D за тези пари едва ли ще намериш по-добро....... ;)

Редактирано от МОШ
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата вече е при мен.За 1600 лв. е добре с джанти Azev 17 цола с добри летни гуми.Изпускателната система е ремус 4-1.Спортно окачване,цялата кола е била пребоядисвана преди 2 години ,тъкмо се вижда че не се е прецакала боята,което означава че е направена що годе кадърно :) Сменени предните седалки от BMW + цялостно претапициране на седалките и пода + вратите и отпред таблото.Единствения минус на колата е че двигателя не става,и за това  съм намерил друг за 300 лв D15B7 и колата вече е в бокса за смяна на двигател.Надявам се че другата седмица ще си я взема и ще бръмча доволно...  :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко снимки на новата придобивка,вече съм почетен член на клуба   :honda:

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега много е красива колата  ! Честито и много безаварийни км ! :) 

 

Това с bmw салона обаче някакси не ми се връзва, може би щото съм карал и e46 с такъв салон.Едно рекаро в същия цвят ще изглежда много по-добре, но там е вече и въпрос на финанси :) 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята бивша кола също беше BMW E46 320D 136 hp ,бях и собственик 1 година,скъсах колянов вал,преди 2 месеца,оправих го(маса пара),и скоро пак скъсах вал.Предадох се ,защото вече намразих BMW като марка,и я продадох.Набутах се 4 бона,и вече стар дизел никога...А иначе за интериора така я купих,седалките също бяха монтирани от предишния собственик,стоят доста добре на живо,и вози някак си по комфортно с тях(возил съм се в оригинална V генерация ,доста по неудобни ми стоят седалките).А за бъдещи проекти по нея има време,сега съм вкарал красавицата в сервиз в Пловдив, сменям двигател,защото я купих с проблемен,а искам да е готова за път.Очаква ме доста голям пробег извън страната и не искам да ме остави на пътя :DСега сменяме двигател с D15B7 101 коня ,надявам се да е малко по-пъргава.На новия двигател сменям лагери,ремъци,ролки,филтри масла и т.нИ малко профилактика по окачването и други консумативи по колата.  :weights:  ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...