Jump to content
Walker Japan

Обща поръчка за стенен календар 2015 година

Recommended Posts

Здравейте приятели,казвам се Емил на някой от вас ме познават!Във връзка с наближаващата нова 2015 година,се зароди една идея да си направим обща поръчка за големи стенни календари.Става дума за хубави календари с пълноцветен печат с подбрани снимки на любимите ни модели Хонда.Ще напиша и малко пояснение.

Многолистовия календар представлява представлява художествен дизайн и календариум за дванадесетте месеца на годината, като за всеки месец има отделен лист с отделен дизайн. 12-листовият обикновенно има предна корица.Календарите могат да бъдат както вертикални, така и хоризонтални.Разположението на многолистовия календар се обуславя от дизайнерското му решение.За закрепване на календара се използват метални спирали в различни цветове (бял,черен,сребрист) Обикновенно за изработка се използва матова или гланцова хартия в диапазона от 115 до 200 гр./м2.Гланцовото покритие прави календара да изглежда по-луксозен.За корица на календара се използва по-дебел картон от порядъка на 250 - 300 гр./м2.  Трябва да се има предвид, че колкото по-висок грамаж хартия се използва за тялото на календара, толкова по-тежък става самия календар, което пък може да доведе до по-трудното му закачане.

12+1 листа календар

1.Многолистов календар 12+1 листа

2.Формат 330х480 мм

3.Едностранен пълноцветен печат + глац лак

4.Захващане от спирала

5.Хартия 170 гр./м2 дв. хром 

6.Подложка 250 гр./м2 опак. картон метална спирала

 

 6+1 листа календар

1.Формат   330 х 480мм

2.Цветност 4+0 цвята 

3.Хартия 170 гр./м2 дв. хром

4.Подложка 250 гр./м2 опак. картон метална спирала

5.Едностранен пълноцветен печат + глац лак

 

Прилагам примерни снимки,за да добиете предства как може изглежда 12+1 листа.Цената зависи от тиража който се поръча,колкото повече толкова по-евтино!Утре ще обновя темата с конкретни цени за 12+1 листа и 6+1 листа за тиражи до 50 броя.

 

Всеки който желае календар може да заяви предварително,за да видим колко човека ще се съберем и какъв тираж може да направим.В момента работя по дизайна на календара,скоро очаквайте мостри.Надявам се да се съберем повече хора и да направим невероятен календер на който да се кефим!

 

 

 

 

 

post-14686-0-03939400-1414436860_thumb.jpg

post-14686-0-46914800-1414439681_thumb.png

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги това са цените за различните тиражи 6+1 листа календар и 12+1 листа календар.Както виждате колкото по-голям тираж,толкова по-евтино.Цените са за брой със включен дизайн и подготовка за предпечат!

post-14686-0-00482100-1414518567_thumb.png

post-14686-0-66333300-1414518691_thumb.png

Редактирано от Walker Japan
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за мен, колега, особено ако сложиш новата Honda Jazz 2015, че много съм и се наточил :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

 

Аз също искам да се включа в поръчката.

 

Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

 

Само да поясня - предпочитам 12+1, но ако няма хора съм съгласен и на 6+1.

 

Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Вярвам в колегите си, знам че ще е страхотен.

Искам един.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за 12 листа, пълноцветен с гланц ;)

 

Очакваме подробности...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да поясня - 1 за мен, 12+1 :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер идея. И аз искам един 12+1, като ако може да е хоризонтален ще е супер :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без значение какъв, важното е да е як и аз ще искам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги много се радвам че има интерес,макар и малък за сега.Спираме се на 12+1 страници,хоризонтален+гланц.Вече работя по дизайна на календара,мисля да сложа снимки на по-старите модели HONDA като:Civic 5.,6,7 генерация (от 7-ма ген. ще има и хеч и американското изпълнение на купе),PRELUDE 3,4,5 генерация,S 2000,NSX,CRX,ACCORD,INTEGRA!Ако имате някакви предложения и идеи,може да ги споделите.Оставям си email-a ако имате някави снимки които смятате че са хубави и биха ни свършили работа може да ми ги изпратите,снимките трябва да са със висока резолюция и минимум 200 dpi.Отново да припомня борим се за 50 бр. минимум за да ни дойдат на тази цена,идната седмица ще представя дизайна и ще разпространя идеята и във facebook страниците на Хонда и други сайтове.

 

E-mail: emo.enev.ee@gmail.com

Редактирано от Walker Japan
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз бих се включил с 2 хоризонтални 12+1 и много бих се радвал да има сивик 4та генерация ВТ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега като си готов, пускай направо 50 календара и ще се оберат за седмица, Много народ ще си вземе, не се безпокой, на хората от много време им се иска да имат Хонда календар, просто никой несе впуска да направи. Прави го по твой вкус с макс много бройки и ги пускай в раздел продава и гледай кво става :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя поръчката е лесна,ама така ли се вадят 500лв за да ги плати човек тия 50 бройки :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за мен 1, ама да сложиш и един 8-th Civic Mugen RR ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+2 от 12+1 листа. Аз също като колегата KrasIs7a бих се радвал да има сивик 4та генерация.

post-2243-0-10588400-1415367956_thumb.jpg

Редактирано от nikitooo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво предлага фирмата ако тиражът е над 50 или над 100? Аз мисля, че ще се съберат повече от 50 мераклии! ;)

п.п. Направи една сметка колко време отнема поръчката, производството и доставката, така че преди коледните празници да ги има налични и сложи краен срок за записване :) 

Редактирано от GS=

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готов съм с мострените снимки.Краен срок за поръчка до 07.12.2014 година,срок за изработка до 5 работни дни.Да обобщя календара ще бъде 12+1 страници+лак покритие на всеки лист,хоризонтален със спирала.Формат 330х480 мм.Като 13-тия лист няма да бъде лице,а дебел картон който ще бъде гръб,за да бъде по-устойчив и здрав.Дефакто лицето никога няма да го гледате,защото веднага се отгръща на първият месец.

 

Ако всичко е наред семицата 15-21.12.2014 г. започвам да ги разпращам по градовете и адресите,ще се разберем в последствие как предпочитате.Искам всеки който ще поръчва да ми изпрати на лично телефонен номер и адрес за доставка.Тъй като сумата за плащане ще бъде голяма,предлагам да правим както с другите общи поръчки,всеки прави превод по сметка,аз ги събирам и се разплащам,след това си чакате календара.Дано крайният резултат ви хареса,трудно се намират качествени снимки,които да стават за предпечат и обработка.Ако имате предложения може да ги споделите и да ги обсъдим.Тази седмица ще пусна една мостра за печат,за да се уверя,че всичко с печата е наред.

 

 

ENJOY THE POWER OF DREAMS

post-14686-0-67019100-1415650819_thumb.jpg

post-14686-0-62082600-1415650820_thumb.jpg

post-14686-0-09810100-1415650821_thumb.jpg

post-14686-0-65538200-1415650821_thumb.jpg

post-14686-0-07513800-1415650822_thumb.jpg

post-14686-0-46956400-1415650822_thumb.jpg

post-14686-0-79731800-1415650822_thumb.jpg

post-14686-0-51253200-1415650823_thumb.jpg

post-14686-0-94236400-1415650823_thumb.jpg

post-14686-0-35919800-1415650824_thumb.jpg

post-14686-0-32864500-1415651291_thumb.jpg

post-14686-0-69959000-1415651291_thumb.jpg

Редактирано от atoma
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за 12 листа, пълноцветен с гланц ;)

 

Очакваме подробности...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Според мен ще стане екстра :yes:

Обаче може ли нещо в по зимните месеци да има едно 4х4? :shy:  все пак и ние поулегналите все още сме хондаджии по душа.

Благодаря :zen:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега... изглеждат страхотно... определено искам 1, както споменах по-горе :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

!!!!!Всеки които иска календар,моля на лично съобщение да ми напише:три имена,телефон за връзка,адрес за доставка.Благодаря!!!!

Съберем ли се 50 бр. за поръчка,ще публикувам сметка за събиране на пари.

 

 

Assfull  и аз си го мислих.Имам  хубави снимки а място само за 12 и дилемата беше голяма.Ще помисля за едно ЦР-В и ще го предложа ако сте съгласни,махаме една от колите и слагаме ЦР-В -то.
 

Редактирано от Walker Japan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, страхотен е и аз искам определено. Много се радвам, че има CRX.  :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво за труда, колега! Страхотен е! Благодаря за присъствието на Прелюд 4-та! :) Записвам се и аз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за ентусиазма и мерака за организация и изпълнение на календара. Супер е дизайна и снимките.

 

Единствено / въпреки, че и аз карам 6-та/ мисля, че 6-та сивика може да бъде заменен с нещо 4х4 за колегите.

 

Пращам ЛС с данни.

 

Нека не изпадаме в излишни дискусии, защото е ясно, че не може да се хареса на всеки, а и няма да е последния календар това.

Редактирано от freesoul

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично мнение - мисля ,че 1-та седма генерация може да бъде заменена от нещо 4х4 тъй като от 7ма има и хеч и купе :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже всеки иска да види своя модел , не може ли да бъдат две коли на 1 страница . И аз искам прелюд 3 .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще видя какво мога да измисля.И аз си мислех за две снимки в една страница.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам Jazz и Civic 8, без значение коя 8-ца - стандартна, Type S или R, макар че в семейството сме с S :/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колега,

календара е супер.. и вече съм ти поръчал един бр. (писах ти на лично)

не знам за другите, но аз ще си го сложа в офиса, където ми е по-често необходимо да правя справка за дати.. ии в този ред на мисли.. на мен за работа, би ми било от голяма полза ако има посочени и номер на календарната седмица.

не знам другите дали са на това мнение, но според мен е полезно.

 

снимките са уникално красиви, също така ми допада и начина по който си разчупил цифрите в някой от месеците...

ако има нещо общо с фен клуба.. може би някъде, някак си.. едно малко лого?

аз също съм за идеят да има едно 4х4.

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...