Jump to content
Николай Димитров

Cruise control/Tempomat Civic 6gen

Recommended Posts

Привет,колеги!Интересува ме някои дали е поставял Cruise control на Сивик 6ген. японка?Благодаря ви предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди седмица поставих на моята хонда темпомат Waeco MS 50. Работи перфектно като сигнала за скоростта съм го взел от скоростомера. Не виждам проблем да се монтира и на 6 генерация /аз съм с 7ма/.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ebay към 120 евро е с транспорта от Германия, освен ако не го спазариш за по малко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди седмица поставих на моята хонда темпомат Waeco MS 50. Работи перфектно като сигнала за скоростта съм го взел от скоростомера. Не виждам проблем да се монтира и на 6 генерация /аз съм с 7ма/.

Колега,би ли споделил подробности по монтажа.Предполагам ще е от полза и за автора на темата.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен също ми се върти идеята за поставянето на автопилот, но на 6 генерация Англичанка. Имам идеята да монтирам автопилот от Сивик 5 генерация. Някой пробвал ли е подобно нещо и може ли да даде някакви съвети?

Редактирано от Юлиян Петров

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нищо кой знае колко сложно или трудно при монтажа. Просто си следвате инструкциите от кутииката. Най много време при мен отне прекарването на кабелите от купето до под капака и избирането на място за джажата под капака, тя се оказа по голяма от колкото си мислех и трудно и намерих място където да се вмести.

Ако има конкретни въпроси по монтажа може да направя малко снимки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и универсални Waeco на цена около 300лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да побутната малко старата тема, че наскоро ми дойде мерака да добавя тази екстра. Има ли вариант някой от тези системи да се ползва с оригиналните бутони за автопилот на 6-та?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам проблем да се подкара със заводските бутони.На моята 7ма сивик също имам бутони ама все още нямам лентов кабел.Излизат 4 кабелчета,просто мисля логически 1 общ кабел + по един кабел за всеки един бутон.Така като гледам на тоя модел  Waeco MS 50 пак са му 4 кабела.Според мен може да се преработи да ползва оригиналните бутони 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...