Jump to content
ipj

Как ни лъжат по бензиностанциите

Recommended Posts

Заради друга бензиностанция на ЕКО сменях на една кола 3(ТРИ) пъти нивомер и 1(ЕДИН) път бутилка ,оттогава не зарсждам на тази бензиностанция,а на ЕКО-само в краен случай.По повод на снимката-добре е станала,особено ме радва надписа отдолу.БРАВО!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А колко бензинови колонки докато се придвижваме до касата отчитат няколко стотинки повече...

 

Действай колега. Така трябва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търговците цакат потребителите, потребителите цакат държавата, държавата цака всички.

Кой първи трябва да спре с цакането, за да спрат и останалите?

И търговци, и потребители, и държавници - не сме ли всички хора?

А, хора ли сме?

 

За да се реши един проблем, той трябва да се реши кардинално, из основи! Всякакви други опити са обречени изначално!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не зареждайте пробан бутан на ЕКО бензиностанция на околовръсното в София посока Младост.

 

Лъжат и се оправдават с високото налягане на колонката.

 

Цитат: "Братле при нас налягането е 12 атмосфери и затова пълни повече и хората си мислят, че ги лъжем.... "

Редактирано от Radko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютни глупости - газта /пропан-бутана/ влиза в течна форма в бутилката и не случайно се измерва в литри количеството, така че тези филми с налягането далеч не са фактор. Трудно ще налееш 6 литра течност в 5 литров съд. Не вярвайте на такива оправдания и си търсете правата. А на въпроса кой трябва пръв да спре с цакането... Контролният орган е държавата. Докато държавата позволява/не ограничава/ тези схеми да се извършват, потърпевши ще сме ние - обикновените хора. Както се казва - който има пари, той поръчва музиката..Аналогично е и твърдението, че народа "цака" държавата. Ще цака докато държавата го позволява...

ИЗВОД: Колкото повече се споделят с масовата аудитория измамните схеми на конкретни търговци, толкова по-голям натиск има върху тях и е по-трудно измамата да остане скрито-покрито под масата между тесен кръг от хора и даден рушвет! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де... чудно ми е едно нещо. Не съм специалист в областта ама според мен няма никакво значение кога ще ти пусне налягането.

 

До колкото знам маркуча докато седи на колонката не е надут. Дали ще го надуе преди да започне да ти пълни в бутилката или след като в бутилката няма никакво място повече е все тая.

 

Нямам претенции, че съм голям разбирач, ако някъде бъркам поправете ме. Ще се заформи интересна дискусия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...