Jump to content
paruchev

Акумулатор Yuasa за Honda Cr-v Rd1

Recommended Posts

Здравейте исках да попитам, понеже акумулатора ми издава багажа и днес съм поръчал в Toyota нов акумулатор за джипката. Поръчахме Yuasa 45 амперчасов с 380 стартов ток, с 3 години гаранция. ЦРВ-то е 147 кончета от първата генерация. Кажете си мнението и дали 380 стартовия не е много?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много - малко , какво значение има щом вече си го поръчал . Можеш да го върнеш ли или  само  си чешем  езиците?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ще го връща защото? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом питам може и да мога да направя нещо по въпроса...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата пита дали акумулатора е подходящ за ЦРВ-то, а не дали ти можеш да направиш нещо по въпроса!!!

Да, колега, слагай YUASA-та и карай :) Не се притеснявай от нищо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново искам само да кажа, за да не направи някой моята грешка, който е решил да си взема акумулатор на марката Yuasa, в никакъв случай да не ходи в Тойота, защото техните акумулатори нямат нищо общо с тази марка. Наложи се да правя разследване, защото в сайта на Yuasa, е записан конкретен акумулатор с еди си какви размери и параметри, оказа се обаче, че в тойота нямат такъв и се зачудих как така хем са им правени от същата марка акумулаторите пък го нямат този дето го предписва производителят на акумулатори. Поради тази причина звъннах в офиса на Тойота в гр. София, попитах ги кой произвежда акумулаторите ви Optifit, който друг ваш дилър ми каза, че се правят от Yuasa, ония ми викат, не можем да ви кажем кой ги произвежда, някакви фирми подизпълнители, ама кои са не ги знаем. Аз им казвам е как така не ги знаете, нали в Тойота работите.... няма отговор, само ми казаха, че са в Испания правени. Звънкам аз на пича, който ме вкара в оркестъра, че били на Yuasa, викам абе ти що ме лъжеш, ония вика, чеки ще проверя и ще ти звънна. След 5 мин. ми звънка и ми вика , абе нещо ми е грешна информацията, до миналата година ги рпоизвеждали от Yuasa, ама от тая година някаква френска фирма ги прави. Викам искам си парите за капарото, добре че се оказа разбран и не се наложи да има разправии върна ми ги. Та сега чакам утре да ми го докарат прословутия акумулатор в магазина на Текс - ко  или нещо такова беше магазина. Та ако искате тази марка акумулатор, която аз искам, не ходете в Тойота, защото и те не знаят, кой им произвежда акумулаторите.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де ,ти пък що си хареса точно тази марка акумулатор?Защо не си поръча един ексайд примерно и да не го мислиш и разследваш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Причините са няколко, но на първо място оригиналните акумулатори, които се продават в Хонда, за произведени от Yuasa, освен това доколкото знам това е една от най-добрите марки, от това което съм чел, всеки си харесва различни марки и не на последно японски са.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, Yuasa ги продават Тех-Ко.

Оригиналните акумулатори на Хонда от години не са Yuasa за автомобилите, а Panasonic (за японските), Varta (Европа), говоря за европейския пазар.

Аз пък карам с Banner  - Power Bull и съм супер доволен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само ще постна ей това клипче ако не е забранено, а вие се загледайте къде какво пише по него:

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...