Jump to content
psiharcheto

чек енджана на хр-в светна

Recommended Posts

светна ми чека отидох на маистор показа ми грешка на клапата за оборотите след почистжане на клапата с ултра звук и монтажа колата заработи перфектно но лампата ми не иска да гасне свалихме акомулатора за 5 мин пак не изгасна ,свалиха някакъв бушон от тези които са под волана и пак не огассна после сжалиха някакъв бушон от тези които са до двигателя и пак ништо и в краина сметка оборотите се оправиха грешката е изчистена но лампата не гасне ако някои може да даде инфо как да загасне проклетата лампа че ми като трън в петата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва чистене с диагностика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

баси дългото изречение без нито главна буква ....... не изтривам темата само и единствено защото колегата има проблем с колата ....

 

 

 

 

 

Правила
за ползване на форумите на HondaBG.com

Правило 1 - За езика: 
т.1.   Във форума се пише на КИРИЛИЦА. Изглежда много по-приятно, пък и нали форума е Български и за Българи. Тези които нямат кирилица могат да ползват вградената кирилизация. Ето как става това: 

Публикувано изображение


т.2.   Забранено е писането с латински букви ("методиевица"/"шлякавица"), както и заместването на буквите "Ч", "Ш", "Щ" и др. с цифрени означения като "4" и "6" или с някакви други знаци извън кирилицата. (Изключват се случаите, когато е наложително: техническа информация, код, release info и др.) Това са по-сложните за откриване букви във фонетичен режим на клавиатурата (т.е. когато Кредора преобразува латиницата): 

Ч = ` 
Ш = [ 
Щ = ] 
Ю =  
Я = q 
В = w 
Ж = v 
Ц = c 
Й = j 
Ъ = y 
У = u 
Ь = x 
т.3.   Използвайте главни букви, точки, запетайки и други такива препинателни знаци (по-прегледно е). 
т.4.   Писането с главни букви в интернет се приема като ВИКАНЕ - ПОВИШЕН ТОН! 
т.5.   Използвайте почернен (bold) шрифт, само когато искате да подчертаете нещо важно, а не за цялото си съобщение. 
т.6.   Пишете не само на кирилица, но и на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК!
т.7. Неграмотно написани мнения ще бъдат изтривани!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бушоните под таблото -долу до левия ти крак.Изклячваш колата от контакт и вадиш за 10сек. бушон 9 ( BACK UP 7,5А ) Преди да го сложиш навии около пластмасовия му корпус кабелче с изолация ,с чиято помощ да го вадиш занапред без да правиш йога под таблото

Редактирано от M&M

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...