Jump to content
DanYan

За какво служи тази диодна лампичка ?

Recommended Posts

До сега никога не съм я виждал да свети (ако въобще е лампа). Би било хубаво, ако светва като "зацепи" vtec-а, но ако е за това по-удачно е да е в зоната на оборотомера... Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е лампа за резервата, която е изгоряла и не свети. Свали си таблото и подмени съответната лампа. Направи тази манипулация, когато в резервоара имаш около 5литра. Ако след смяната й не свети, можеш да търсиш причината до сондата на бензиновата помпа. Поздрави и успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди да сваляш таблото, пробвай да си заключиш колата с ключа и гледай дали ще светне въпросната лампа. Ако почне да мига значи ти е за заводската аларма. На моя civic има такова диодче точно затова

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за аларма/имобилайзер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите отговори. (а, бавни от моя страна) :-D Пробвах всичко и по никакъв начин не искаше да светне. Но, това си е бял кахър, тая лампичка. Ако се отвори по-хубаво време тия дни смятам да си сменя "подсведката" на таблото и ключовете за климатика в друг цвят, та тогава ще я разнищя тая ламБа. ;-) Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен я има същата. Това е за заводската аларма. Моята мига когато е активирана алармата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...