Jump to content
animal

Хонда црв твърд педал на съединителя

Recommended Posts

Здравейте колеги от скоро съм собственик на хонда црв 1 ген.Като цяло съм много доволен от колата,но имам проблем който много ме дразни.Педала на съединитела освен,че скърца е и много твърд.Въпроса ми е дали причината за това да е от помпата или е от съединителя?Иначе не боксува и си отделя нормално.

Редактирано от animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей  колега.Аз смених и двете помпи на съединителя защото се скапаха ,но педала пак си е по твърд.Така че няма да е от помпите.Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много лошо щом не е от помпите,значи евтиния вариант отпада.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят педал на съединителя също беше твърд и проскърцваше, съединителя отделяше нормално, но полека започна да притриса при потегляне. Смених го и педала сега е мекичък и не скърца, а на старият съединител тъкмо нитовете бяха ударили в притискателя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги! И аз карам същото ЦРВ, но съединителят ми е много мек, ходът му е малък, при потегляне притриса също (в ниските предавки), а от скоро започна в движение на колата, да ми остава ниско долу и не мога да превключвам скоростите? Дали е за смяна съединителят? Благодаря ви много :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А проверил ли си си нивото на течността в резервоарчето ? За да не ти се връща педала има въздух в системата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор. Не, не съм проверявал, но ще го направя. А по въпроса с придърпването какво бихте казали?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...