Jump to content
DJ_DOGGY

Honda CR-V централно заключване

Recommended Posts

Здравейте ,

закупихме CR-V и открих че централното командва само предните врати и багажника.

Може ли някой да ми каже дали това е нормално за второ поколение 2005-та, или е нещо общо с door lock системата за задните врати. Изобщо дали има машинки на задните врати

Благодаря .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен централното заключване управлява и петте врати вкл. и стъклото на багажната врата /имам предвид управлението от контактния ключ/. На двете задни врати има блокировка срещу отваряне отвътре от деца - провери дали там нещо не блокира.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , гледам че при теб е 2006-та . Да не се води вече 3-то поколение ? И затова да е така при теб. Аз не изключвам нещо да не е добре по управлението , но искам да разбера дали има или няма машинки и тогава да отварям евентуално вратите или управлението на шофьорската врата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има машинки.И аз на моята си мислих,че няма централно,но се оказа,че бушона не е в ред.В упътването има даже как да си тестваш машинките на вратите доколкото помня.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това ще направя първо , мислех днес но хайде утре ще ги проверя всички бушони защото първо в тях се съмних .Да си призная днес ме домързя да ги проверя :) .

Ще потърся из форума , но ако не ви затруднява един линк към упътването за коли от второ поколение каквато е тази 2005-та . да сложите , може би по-бързо ще стане

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://owners.honda.com/vehicles/information/2005/CR-V/manuals

 

Това май е за хамерикански,но мисля че ще ти свърши работа :)

edit:Тц не става. :D тва са само общи приказки.

Редактирано от Drone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...