Jump to content
kikoMC's

Мнение за Хонда Сивик от Mobile.bg

Recommended Posts

Здравейте Колеги,

 

Не съм нов във форума, но досега не съм имал възможността да се включа активно.

 

Та на въпроса. Харесах една D15Z6 в Mobile.bg в София. Проблемът е, че съм от морето (Балчик). Бих искал да знам дали някой може да изкаже мнение за колата. Не искам да бия 500 км напразно. Ето го и Сивик-а: http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11399236929045759&slink=73wj20

 

Благодаря предварително на отзовалите се!

 

П.П. Извинявам се предварително на модераторът, ако случайно темата ми не е за този раздел.

 

Поздрави от морето!

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На пръв поглед за колата не мога да кажа нищо по-специфично, но от опит: Карах на една вектра такива джанти 15" (Fondmetal) ... бяха меки като масло...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фейслифтова 6генерация...На първ поглед колата изглежда запазено,трябва да се слушне как говори мотора,4200 е нормална цена за тая кола с ГИ,аз имах d15z6 1996год.без абс продадох я за 4300 преди 7-8месеци.Но-питай собственика дали си пази заводския волан,а ако не го пази защо го е променил и защо го няма,успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Естествено ,че колата трябва да се види в какво състояние е на живо, но все пак питаш тук,така че лично според мен:

Цената и ми се струва твърде висока. Ако не се лъжа този Сивик вече върви от порядъка на под 3000 лв. 

Волана абсолютно не ми допада по никакъв начин. Поне аз не го виждам като някакъв супер спортен автомобил,за да има нужда от него.За тази цена мислех ,че газовата поне ще да е от рода на BRC ,въпреки ,че не разбирам , може и тази да е хубава. Това последното може въобще да не се има за забележка.

Редактирано от stanchevvv
  • Надолу 5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички! Може и да се ходи до София накрая :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е за коша. От днес съм горд собственик на D14Z1 '99. Щом направя снимки ще се похваля ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам и аз една питанка и ще използвам темата, дано да няма сърдити.Става въпрос за тази обява http://www.cars.bg/c811963Гледам с.Труд е на 10км от Пловдив, а на мен Пловдив ми е на 400км. Някой от форума случайно да знае автокъщата/колата стават ли? На снимките ми изглежда много добре, но само за едното гледане да се разкарвам на 800км не ми се иска.Или ако някой "колега" случайно пътува от там или има работа и може да и хвърли един поглед, ще съм много благодарен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Питай тези многознайковци дето цъкат минуси по-горе. Явно са се засегнали ,че казвам каква е реалната цена в момента на тази кола. За да ги успокоя ,ще им кажа ,че и аз имам същата ,която ми е на сърцето,понеже ми беше първа и имам много хубави-безаварийни спомени. 

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
JetLi Аз бях да я видя,нищо общо със снимките.Зле е много колата,ръжди и тн..
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много колега, аз я бях отписал, че ми е далеко, сега поне няма да ме е яд.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега добре че не си купил нищо от мобилето. И Добре, че си питал официално. Значи хечовете 6 генерация, наистина струват до 3000лв. Много зависи, в какво състояние са, дали са обслужвани, и ако  са обслужвани с какви части. И НАЙ-ВАЖНОТО документална заверка на частите и обслужването. Ако намериш кола с писмена история от България, и гаранционна карта на газовата уредба, тогава може да се спори, за цената. Също важно е каква марка е автомобила. И какъв, е пробега на колата с дадената газова уредба. А относно Фейслифта от София, за който си питал! Добре. че не си дошъл. Не струва, със силно съмнение, за челен удар. Освен смененият волан, фаровете не са оригинални, плюс разместена предна броня. Отделно газовата уредба, е евтин компромис, с много малък пробег/ресурс. Извод: Автомобил поддържан с компромисни части, плюс евтина газова, плюс може би челен удар. И излишно висока цена. И още нещо обикновено, хората неволно уж, не снимат проблемната част от колата. В случаят лявата част на колата. Хайде честит нов автомобил, и безаварйно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, Hunter-man! Сега вече като собственик на такъв Сивик и аз забелязах нещата, които изброй по-горе. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...