Jump to content
Raynov

Дилема за покупка на CRX

Recommended Posts

Сега по темата : 

С ЦРХ 2г  МОЖЕ да ходиш за риба ( инвестираш за едни стокови пружини от 5 или 6 сивик -80 лв и проблема с рибата решен ) 

Разход на гориво   -доста по-нисък от всички коли от този клас 5.5/100  извън града 7/100 градско

Разходи за подръжка  Ангренажен ремък ОЕМ  смяна през 100х км около 45-50$ /// Ролка ОЕМ  50-55$//// аслен филтър ОЕМ  15-20 лв  ///  Горивен филтър  ОЕМ  смяна през 50 х км  23$   Възд. ф-р КиН (вечен ) 70-80 лв -перящ се панелен //// 

Това сочи статистиката надявам се съм дал мнение точно за питането 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз немога да бъда полезен с цените на части, но ще вкарам един клип за добро настроение :)

http://www.youtube.com/watch?v=fzOg1O4ciJI

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изчетох доста мнения и бях изумен от крайно глуповати коментари до изключително смислени такива. Човек, който има намерения да купува подобен автомобил, принципно е на ясно с това какво иска. Тук без да се обиждат колегите с 5те генерации, в црх 2/сивик 4 има много повече дух, най-просто защото те са основоположниците, а пък и с всеки изминал ден стават по-екзотична гледка. Така че колега, щом ти е да возиш момата и да си правиш кеф, смело се мяткай на някой читав екземпляр.П.П Колкото до лов/риболов джигитайците са го измислили казва се Сивик Шатъл :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно и аз съм хората които не знаят какво да карат,за това ги имам 2-едната е за всеки ден(черната) а другата ми е за кеф

post-14722-0-41447800-1406469394_thumb.jpg

 

post-14722-0-36511200-1406469424_thumb.jpg

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи все пак стигнахме до истината  ,че всеки с CRX има и друга кола за ежедневка ,в  края на краищата Кало се оказа прав 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Моето мнение за CRX е,че ако си на 20г. не ти трябва друга кола. Ще бъдеш доста по-различен от наборите си, които ще са с БМВ Е46 или Голф 4 / нищо лично към двамата модела/. Нямаш ангажименти с деца, семейство, багажи и т.н Ако си е ВТ ще бъдеш не сами то изненадан. Ако си 30+ ще ти трябва и ежедневка тъй като годинките търсят комфорта. Иначе да метнеш гаджето и да обикаляш ще е идеалната кола.

Все пак няма да е последната ти кола, така че като не ти хареса ще я продадеш, няма страшно :)

 

По въпроса с поддръжката - няма да имаш проблеми, всичко се намира, части има, макар и малко по-трудно, но като гледам ще еп по-лесно да намериш преден капак за ЦРХ отколкото за фейс Сивик :), така че не бой се.

Не всеки ден ще сменяш ламарини, другото може и въобще да не го смениш, все пак не е Фиат :)

Редактирано от freesoul

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма голям смисъл от писане в тази тема повече, особено без участието на автора и. Ако аз реша, че Хонда Хъб е на-добрият мотопед на всички времена, и някой започне да ми разтегля локуми и да ми дава наклони в други посоки - игнорирам моментално, защото не другите знаят какво е най-добро за мен! Това е просто пример.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата ще бъде моя първа собствена и единствена , не знам защо говорите за комфорт след като аз не търся такъв исках да знам дали след като я купя ще мога да я поддържам така както подобава  

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова глупости накуп не бях чел скоро. Затварям темата. Ако някой има нещо против - да се обърне с ЛС към мен!

 

По въпроса за CRX. Това или е ТВОЯТА кола, или НЕ е. Няма средно положение. 

 

Към автора: Щом се чудиш, значи не е за теб.

  • Нагоре 1
  • Надолу 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отключвам темата.

Продължавайте с конкретни отговори. Многословията са излишни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ценово към днешно време е евтина за подръжка (дадох пример по-горе) .Имам 8 коли постоянно на разположение(80% от тях хонди)  и 4 рекса . На 38г съм   по удобна практична икономична  и каквато и да по по най от рекс 2ка   за мен няма .Карамя евридейка ПРИПОКРИВА всяко едно нещо и критерий от придвижване от точка А до дочка Б и несравнимо удоволствие .Може да напишете и че съм луд  за мен е без значение  важното е аз как усещам рекса  

  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...