Jump to content
ezheliazkov

пин код за навигациа CR-V 3

Recommended Posts

Здравейте,

Нов съм във форума както и с такава кола трябва ми информация как да си отключа Радио GPS системата за Хонда CRV 3 2008

 

от сайта https://radio-navicode.honda.com/ като си въведа VIN казва че няма такъв. Огледах навсякъде за сервизна книжка но нали е 2-ра употреба не ми я дадоха от Автокъщата.

 

Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обади се в Бултрако. Те ще ти кажат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора справих се въведох Американски ВИН наерен в чичо Гугъл номер и код за щатите със моя сериен номер на навигацията и ми го искара и стана Благодаря за предложенията споделям го защтото услуга би трябвало да е безплатна навсякаде.

 

Бултрако трябва да го правят безплатно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Ще използвам темата на колегата. Имам ЦР-в 2006, дизел. Навигацията ми няма диск и естествено на екрана излиза надпис на италиянски език, че нямам диск. Това добре, радиото си работи, СД-то свири с оригинални дискове, ДВД-то незнам освен за мап-диска за навигацията дали може да се ползва и за някой филм. Проблема е, че по някое време започва през определен интервал от време да писка системата с някакъв тититкащ звук, който може да те подлуди. Тогава неработи нито един бутон. После се оправя и бутоните за радиото и СД-то работят. Другите бутони не реагират изобщо. Трябва ли да си намеря задължително диск (па макар и за Западна Европа) или да пробвам да изключа навито от релето. Имам една карта с кодове - трябва един от тях да е за навито.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Нов съм във форума трябва ми информация как да си отключа Радио GPS системата за Хонда CRV 3 2007

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 4.08.2014 г. at 18:52, achore1 написа:

Здравейте! Ще използвам темата на колегата. Имам ЦР-в 2006, дизел. Навигацията ми няма диск и естествено на екрана излиза надпис на италиянски език, че нямам диск. Това добре, радиото си работи, СД-то свири с оригинални дискове, ДВД-то незнам освен за мап-диска за навигацията дали може да се ползва и за някой филм. Проблема е, че по някое време започва през определен интервал от време да писка системата с някакъв тититкащ звук, който може да те подлуди. Тогава неработи нито един бутон. После се оправя и бутоните за радиото и СД-то работят. Другите бутони не реагират изобщо. Трябва ли да си намеря задължително диск (па макар и за Западна Европа) или да пробвам да изключа навито от релето. Имам една карта с кодове - трябва един от тях да е за навито.

Здравей, диска за навигацията е само за навигацията за гледане на филми или музика не става. Диск с навигация на източна и част от западна Европа с включена Българи я 35 лева, предлага се от човек от Пазарджик, ако искаш ще ти пратя телефона на лични. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 11 часа, dan4o7910 написа:

Здравейте,

Нов съм във форума трябва ми информация как да си отключа Радио GPS системата за Хонда CRV 3 2007

Отиваш в Горубляне сервиз Юби-ко там търсиш шефа на сервиза, срещу 20 лева ще ти даде 4 циврен код за радиото, ако нямаш диска за навигацията предлагат но тяхната версия е доста стара.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И кода е без пари,и диска е без пари,ако имаш двд записвачка ,ако нямаш има в olx  по 20 лева записвани.А кода има саит които се вкарваг данните от колата и е безплатен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...