Jump to content
sredez403

Сервиз Хонда-Апостолов Бургас

Recommended Posts

Доверие имам на един сервиз до Ахелой в посока Несебър, в ляво на пътя. Собственикът е хондаджия и кара турбинирано CRV. Малко са заети с немски кочини, но от тях вадят парички ;)

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Апостолов ще ви сложи и части втора употреба....знам откъде ги купуват.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Големи благодарности за темата , от голяма грешка ме предпазихте . Собственик съм от една седмица на Honda C-rv II и мислих да я карам в Хонда Апостолов- Бургас за да бъде обслужена но като прочетох темата размислих . Благодаря 

 

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Изтритото ми мение за апостовлов което получи подкрепа от 4

потребителя:

Цитат

Собственика на сервиза не знам дали е усмихнат но е пълен селяндур. Няма да обяснявам ситуацията в детайли, но си оставих колата там и след комуникацията със "сервиза" си я взех. Некадърни и нагли- работа НЕ вършат - искат да...

29 Март

42 replies

4

 

Питам администраторите - ЗАЩО? Защото сте близки и да измамят още някой ли?

Няма да стане! Сега ще постна във всички форуми където съм регистриран. А те не са малко!

Редактирано от mcd

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MCD, желателно е да се извиниш на админите ! Темата ти е на мястото си, просто е в предходната страница (1)

  • Благодаря 1
  • Хаха 1
  • Объркан 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен преди две години по каско са ми са сложили фар втора употреба, таксуван с фактура за нов. Фара сега на нищо не прилича, фолиото където е залепено се отлепи и абе, не си е работа, ама и аз съм си виновен(бях зад граница) защото оставих колата там да я правят и тъста да я взима, пак той човека стар и доверчив, нищо не проверил.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
Преди 15 часа, ИцоД написа:

MCD, желателно е да се извиниш на админите ! Темата ти е на мястото си, просто е в предходната страница (1)

Да след като коментирах тук и пуснах тема, че мнения се трият без причина (за което получих информация преди тази ситуация от съфорумци наживо) и, че подобен род цензура не е редна, мнението ми беше взъсатановено. Иначе стоеше само коментар №42 - по-гое.

Както и да е...все пак това, че са възстановили мнението ми е нещо положително, но случката е показателна. Все пак форумите трябва да помагат на потребителите, а не да помагат на сервизите да ги мамят.

 

Както казах дори тук да ми изтрият и профила ще се погрижа за въпросния сервиз Апосотолов, защото поведението им беше отвратително - комуникирах със секретарка, монтьор и шеф. Извъртяха ми номер след като се бяхме уговорили за ремонт, който ми костваше допълнителни средства и време. Ставаше въпрос за по-скъп ремонт и шефа като разбра, че не съм марсианец и, че няма да може да ме извърти се отказа, а колата вече я бях закарал при тях с репатрак. Както и да е...свързал съм се с международния офис на Хонда относно незаконното използване на марката им от Апостолов и опитите им да заблуждават клиентите, че това е официален сервиз. Сервизите ще станат още по-зле ако всеки си трае и толерира подобни глупости и ако форумите трият обективни мнения.

Редактирано от mcd
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, нов съм във форума, нов на тема коли Хонда каквито и да са, нямам никаквъв предишен опит но желая вече да карам здрава кола която не е по сервизите 1/3 от годината и да се чудя дали ще ме остави на пътя или закара. Моя 12годишен опит е Жигулка :) 2пежа 307SW дизели от които съм доволен но навъртяха сериозни км. От 1година си взех "Запазено" на прилични км Ауди А4 тди и ме заболя главата карам малко чупи се седи 1месец за ремонт карам малко пак се чупи пак седи. и Вече съм на мнение да търся само Тойота Хонда или Субару. Като четя и гледам май Вече се спирам и желая ХОНДА. Семеен и ни трябва по големичка кола. може и Сивик но Акорд доста по ми допада и задължително бензин вече :) Стига дизели! Понеже бюджета винаги в бг е... никога няма да стигнат за нова кола. че дори и за 2-3годишни, Гледам и желая май Хонда Акорд 7ма или 8ма генерация и то 2.4двигателя защото доста на дълго карам и все повече ми харесва да има мощност колата. 

Та: въпросът ми е, (след като прочетох за Апостолов :) Освен Бултрако(но при тях са нови коли) Къде има "добри" продавачи на коли? не бързам с покупка важното е да е колата с която ще возя дълго моето семейство безопастно и няма да се притеснявам много че колата ще ни остави. без да ви губя времето повече благодаря ви че отделихте време да прочетете това и ако може да ми помогнете.  

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първом, добре дошъл и честито за решението. Коли има навсякъде, включително и Бултрако предлагат употребявани. Намисли си бюджет, огледай бг сайтовете за продажба и ще си прецениш за кой модел Акорд ще ти стигнат. Има и полезни теми тук във форума за сравнение между 7-ма и 8-ма генерация. Дай си време и чети - ще си изясниш картинката, ползвайки опит на минали по твоя път колеги.

Относно Апостолов - моята взех от него и не съм имал драми, но както винаги за човек може да се чуят добри и лоши мнения.

Принципно тази тема е за "сервизи ... " и питанката ти (по същество) не е много удачна за тук.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...