Jump to content
jorkata dinev

Вакуумно изправяне на ламарина

Recommended Posts

Здравейте колеги! 

След вчерашната градушка в София, колата ми прилича на калинка :( 

Интересува ме някой знае ли сервиз за  вакуумно изправяне на ламарина и има ли ефект!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да има такова изправяне, но не за следи от градушка, то е за по - големи вдлъбнати детайли. За съжаление нищо не можеш да направиш, освен да пребоядисаш колата изцяло и след няколко години пак ще почне да си личи. Виждал съм много коли предимно от Италия, но нищо не може да скрие тези следи. Караме си така докато продадем или дадем на НАДИН.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера видях на братчеда мерцедеса в Пловдив някои му го беше направил целия, каза че е платил 200 лева, но не с вакум! и боядисването е неизбежно, не знам що за машина го е правили но бяха останали само следи като все едно по колата е стреляно :) Не разбираите че има дупки в тенекията, няма но има едни като малки язвички по нея, на мястото в центъра на хлътналото, лично аз си го обяснявам че е ставало с някъкво издърпване с точкова заварка в центъра на удъра. След това остава петънце около 7-8мм. Поне така на мен ми се вижда да е правено, братчеда не знае щото и не се интересува оставил колата и си я взел, китването на тез малки петънца няма да носи количества кит които ако използвате за запълване на следите от градушка по таван и капак има вероятност да се напука и падне след време щото те ще поемат матерял колкото за една средно голяма зъбна пломба :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаме ли човек от форума, който има сервиз за "тенекеджийство" и да каже компетентно мнение?

 

  - да  даде съвете кое е най правилното решение

- ако имаме малки вдлъбнатини

  - ако имаме средни

  - ако имаме големи

 

Така за повечето от нас ще стане ясно към къде да се насочим, евентуално ако някой вече е взел пари по експернта оценка да не се мята в първия сервиз и после да остане разочарован.

 

п.п. аз съм един от потърпевшите...

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз очаквам мнения на колега, който може да даде съвет. Проверих сервиза до Плиска и ми обявиха 2000 лв:)))))).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера разговарях с едно момче, на което вакумно са му оправяли вдлъбнатините и ми обясни, че при всички случаи се слага кит, макар и на пъпчиците, които са останали след изтеглянето. Този кит след време се напуква, а и аз имам такива вдлъбнатини по колонките, които не могат да се изтеглят  :( ....май ще си я карам като калинка моята Хондичка .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И колонките се изтеглят, колега, но определено доста по-трудно за съжаление.......аз изтеглих моите с един комплект, купен от тук -> www.pdr-tools.eu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оправихте ли си колите колеги, някакви отзиви кой какво използва?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично използвах "непукис"...няма да робувам на ламарини я. Така ще я карам, на мен само предния капак има видими следи, но въобще не ме бърка, ние да сме живи и здрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз още не съм я оправял :(  Чакам малко да се пооправи времето и ще я закарам да я оправят. Тъй като съм със застраховка в доверен сервиз на застрахователя, а сервизите не са много. Решил съм да я закарам във VIP servize, дано излязат читави момчетата и да стане като хората.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...