Jump to content
giktak

Хонда сивик 1.4 седан 1999г.

Recommended Posts

Здр. Колеги . Има тропане в задната част на колата мислех , че тропането идава от амортисьорите защото бяха заминали . Смених ги , но нямаше никакъв ефект несмених само прахо уловителите . След това смених всички тампоните на окачването от зад ефек няма никакъв . Свалих всичко от багажника под задната седалка гледах данеби да има нещо там , но нямаше никакъв ефект тропането си го има . Ако някой е изпадал в такава стуация нека да сподели защото незнам какво да направя .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А провери ли втулките под амортисъорите(метални са външно,но вътре са гумени)?-Намират се на долната част кадето се завинтва амортисъора...

Редактирано от Зион

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр. Колега сменил съм и тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей

Колега, може да ти се стори много смешно, но провери ли дали крикът е затегнат, и дали нещо не тропа около резервната гума.

Капака на багажника също може да похлопва ако гумените "тампони" на капака са навити повече, и да има луфт.

Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр. Колега вичко съм свалил от багажника и на отворен капак отново си тропа .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш стабилизираща щанга й првери биалетките и тампоните на скобите, които я държат за купето. При мен от тях хлопаше много дразнещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето още едно налудничаво предложение,ако имаш трети стоп на кората отзад при неравности и дупки може да се  удря в задния прозорец.Този проблем е срещан при акорд.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам същата кола,на мен също ми тропаше и то не веднъж и то някакви безумни детайли,но докато ги хвана полудях!Примери:Гърнето почукваше в бронята:-) Разхлабен винт на левия стоп:-) Багажника го спомена колегата:-) Самите стебла на здрави амортисьори,защото те бяха спортни а пружините не:-) Гайка под газовата бутилка на мястото на резервната гума:-) Незнам за теб,ама само да ми тропне нещо и полудявам докато не го намеря и отстраня:-) Ела до младост след 19ч.и ще пробваме от къде,как и кога тропа!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр.Колеги нямам стабилизиеаща щанга от зад . Третия стоп е добре хванат , а и самото тропане ми се струва като на амортисьор . Къде колега в Младост и утре дали ще може да се видим .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...