Jump to content
HenoxBaTeH

Да ми е честит Акорда :)

Recommended Posts

Здравейте Колеги,

 

От онзи ден съм собственик на Honda Accord 2004 от германия ми я докараха на 80 000 км, но имам няколко въпроса.

 

Като натискам съединителя и се чува някакво пукане, но все едно вътре в купето от самия педал... някакво припукване като го натискам ... някой да му се е случвало нещо подобно ?

Също така като съм дал ляв мигач, а мисля и при десен .. като завивам някъде по средата волана преди да се изключи мигача, пак припуква нещо пластмасата .. това нормално ли е ?

 

Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е автомат, така че за съединителя не мога да взема становище. Що се касае до мигача обаче, аз нямам никакво припукване. А на какво може да се дължи, нямам идея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха да ти е честит ,аз много исках втората ми хонда да е акорд ама мечтиииии !Нищо му няма на акорда -много се вслушваш в това онова и понеже е нова си мислиш че и има нещо.Много безаварийни километри ти пожелавам ,което с акорда няма да бъде проблем!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви кажа пука си съединителя при натискане .... нещо трябва да се смаже :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита количка, за мигача и моята е така.За педала на съединителя също,често срещан проблем при акорда, на мого коли в гаранция се сменява помпата на съединителя ама след време пак почва да пука.Четох във испанския форум че се оправя със смазване на стеблото на помпата,трябва да пробам да го направя ама сега е много жега и не ми се занимава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха мерси @niko75 един човек да е като мен ... :) реиших, че само на мен ми ги има тези дефекти ,,,

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моят съединител пука леко все едно се разпъва пружина. Не му обръщам внимание и той на мен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и при мен ги има същите неща, пукане на съединителя и пукане на волана при пуснат мигач

явно някоя помпа е за смяна скоро

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен са и педала и волана при мигач. В началото се притеснявах, за 4 години свикнах. Сменях съединител 2 пъти между другото (веднъж без, веднъж с маховик), няма разлика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен е така. Зимата не се чува пукането на съединителя, но лятото си пука. Мигача също.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен- абсолютно същото !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Имах същия проблем, след като смених педала и скърцащият звук се появи отново се разтърсих из чуждите форуми и открих как да разреша проблема си сам! 

По-малко от 10 лева и 5мин. по-късно - скърцането изчезна.

 

http://typeaccord.co.uk/forum/topic/8643-clutch-pedal-creakingclicking-fix/

 

Успех!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...