Jump to content
twismine

малко помощ

Recommended Posts

Здравейте,предстои ми покупка на автомобил и съм се спрял на Хонда Джаз.Знам,че има много изписано по темата(изчел съм ги всичките),но искам да попитам отново тъй като все още не мога да си направя цялостен извод и да взема решение.То е ясно,че читави модели особено от автокъщи трудно се намират и сигурно доста ще трябва да чакам и да търся-това го загърбваме.И та въпроса ми е дали да се ориентирам към модел до 2003 или след 2003,тъй като от прочетеното из нета някъде пишат,че преди 2004 се правят в Япония(т.е са по здрави и надеждни),а след това производството се мести в Китай.На друго място пък прочетох,че моделите преди 2004 са с мн твърдо окачване и за предпочитане са моделите произведени след 2003 тъй като имало промени по окачването интериора както и външния вид.Това ми е голямата дилема,надявам се някои да ми помогне с качествена и полезна информация точно по въпроса относно годината на производство плюсовете и минусите на тези до 2003 и тези след.Благодаря предварително,надявам се на вашата помощ момчета защото съм се спрял твърдо на този автомобил и модел и изгарям от желание да се сдобия колкото се може по скоро с такъв да си го обслужа по най-добрия възможен начин и да му  се наслаждавам.Отново благодаря:]]]]]]

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли няма да се отзове на молбата ми колеги,много се надявам в близките дни някой да изкаже компетентно мнение и да ми помогне,тъй като парите са в мен,а незнам накъде да се насоча.Сигурно ми се присмивате,но не искам да рискувам и после да съжалявам заради неопитността си.Отново благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам, до 2007-ма се сглобяват в Япония, но може и да греша. Четох го някъде, но не си спомням къде. Моят Джаз е 2003-та и наистина окачването е твърдо. За мен лично не е проблем. Свиква се, а и колата е по стабилна. Разходи се по авто къщите и пробвай някоя от 2003-та и друга от 2005-та или 2006-та. Така най добре ще прецениш, има ли разлика или няма. В случай, че си харесаш някоя, мога да ти препоръчам човек в Пловдив, който да я погледне и да ти каже какво е състоянието на колата.

 Успех в избора!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново,попаднах на един Джаз от пловд.автокъща 1.3 2006 г. бензин,черен цвят,закарах го за цялостна диагностика до Бултрако(само за диагностика)от там ми отговориха,че автомобила бил неочаквано запазен и не е влизал в сервиз докато е бил гаранционен и т.н.Чакам само да му оправят климатика които собственика каза,че поема за негова сметка,капарирах я и до сряда,четвъртък трябва да е готов климатика и да мога да си я взема.Надявам се никъде не са ме подвели и да попадна на читав автомобил в дългосрочен план.:]]]]]

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех с покупката и много безаварийни. Не забравяй да споделиш първите впечатления.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...