Jump to content
kytila

Национална Хонда среща 2014

Recommended Posts

Опааааааа

Аз пЪк и на тая среща ще дода.

И ще ми е по-весело то Калояново.

Ама то и аз съм от туристите и на жегата миналата година втория ден не отидох , то пък духало ветЪр.

Шанс , копеле , дето вика един приятел.

От 2009 не съм пропускал национална и най-готината беше предната Узана.

КоноФФФ...

един Джамесон требе да умориме с тебе 

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Данчо, ше съдействам за следващата година, за тази няма как да стане поради ред причини до година може да разчиташ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е който каквото среща иска може да посети. Важното е да се съберем хора с обща любов към колите и да си починем активно. Да си кажем две приказки и да се отрежем, но с мерка  :tongue1: . Аз много искам да дойда, но преди два три дни ми се случи инцидент и сега съм на кантар, че незнам кога ще дойде новия покрив на моята каляска.  :dunno:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

 

КоноФФФ...

един Джамесон требе да умориме с тебе 

Няколко Насератора тъ чакам за таз дейност блага ... много си "мъглив" напоследък !!  :ppp п.п....малко съм сменил етикета ..... ма ш са разберем бе ! 

Редактирано от ROCKONOFF

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак да потвърдя,че тениски ще има! :yes: 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Хубаво е, че тениски ще има...а дали някой ще носи останали хавлии, стикери и табелки?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да вкарам малко положителна нагласа за купоня...

 

Редактирано от bate_em4o
  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, супер нов фен на марката съм, лек ентусиаст, просто искам да попитам проблем ли ще е, да се качи човек на Узана за един ден само,та да се запознаем очи в очи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За "леките ентусиасти" входа е : 3л. домашна ракия с 3-на преварка ! Около 2 литра отиват за настройка на зъркелите ... и 1л. за уважение !!  :lol:

Кацай смело .... суперновфене ! 

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз да питам, тоя вход от 3 литра включва ли се дяла на админите :D щото и аз и Красен глобяваме доволно  :yes:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слаба ракия сте и двамата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги пожеавам ви приято изкарване на Хонда срещата и много незабравими емоции;)

Жалко че  няма да има среща на писта!

Късмет на всички;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарим за пожеланието!

Среща на писта ще има ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алкохолът и висшето не прощават. :) За съжаление дори и на форума... Приятно прекарване пичове.

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз обичам писта, ама не ми пречи особено и без писта. Важното е, че компанията ще е добра. Ся ги сръчквам останалите от нашта групировка, взимам хеликоптерите и викам освен да дойдем и ние :) Нищо, че не съм пияница.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стягате ли се,пияници?:)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колегите Софиянци, какво бихте казали да се поорганизираме малко и тръгнем заедно, да определим час и прочие? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Весело изкарване колеги :) Завиждам ви :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тренираме...хлъц....

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За палаткаджиите!! : ако някой го  мързи да готви, пече , носи и т.н хотела предложи закуска и вечеря на цена 13 лв на ден!

Ако някой иска да се възползва от това предложение, трябва да се запише предварително!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Разбрахте ли се за групово тръгване от София?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я организаторите да ни светнат как ша е купоня-вътре в кръчмата ли или на полянка....

Да носим ли шатри и разни други такъми за купон под звездите...

Квоо става с музикалното оформление.

Иначе.....

Публикувано изображение

 

:fun:  :bounce:  :drunk:  :honda:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно тръгването, предложение за 9.00ч. на бензиностанция Еко - Ботевградско! Засега сме 3 автомобила и очакваме съпричастни! :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 или на полянка....

Да носим ли шатри и разни други такъми за купон под звездите...

Квоо става с музикалното оформление.

Иначе.....

Публикувано изображение

 

:fun:  :bounce:  :drunk:  :honda:

 

 

Аз викам да наблегнем на тиферича ... с теб ! Инак историята помни ,че купоня е на всички фронтове ! 

Нема да е лошо да имаме ток навън , че да бичим жицата качествено ! 

Апропо ше го стиковаме с бай Админя тоз казусТ ... 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не остана айдеееееееееееееее ;) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ние тръгваме от София след работа, но не знам в колко часа... Ако има други, които ще пътуват след работа да пишат час ако можем ще се присъединим..

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  Не зле някои запознат да ни светне как се стига до местото, щото имам мноооггооо смътни спомени от предишната национална на Узана... :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

  Не зле някои запознат да ни светне как се стига до местото, щото имам мноооггооо смътни спомени от предишната национална на Узана... :tooth:

Ако идваш от Пловдив минаваш през Шипченския проход, след като влезнеш в Габрово минаваш през един тунел, по бул.Хемус, след тунела се намира едно кръстовище, т.нар. мост на на капитан Дядо Никола, правиш ляв завой по бул.3-ти март като стадиона ти остава в дясно и караш само направо, предполагам, че има указатални табели, влизаш в Южна промишлена зона, по някое време трябва да подминеш КАТ, който ще ти се пада от лявата страна, след което се кара още напред като 3-ти март преминава в бул.Никола Вапцаров, и после се прави ляв завой през поредния мост над река Янтра, който не помня как се казваше и оттам пътя води директно към Узана. Пропускаш отклонението за х. Хлебна и при табелата Узана завиваш на ляво. След няколко стотин метра, като изкачиш баира ще видиш пирамидата на една поляна. Това е географския център на България.Това е по спомен отпреди 15 години, предполагам маршрутът не се е променил, пътят беше с много завои, 2 от които като фиба и се кара бавно :). Това е маршрутът през асфалтовия път, който се поддържа, как и колко не знам, има и още няколко други маршрута, но те са еко пътеки и черни пътища и за там ти трябва Лада Нива :D

Редактирано от vanax

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър ден.

Се ще стигнем до там. криво ляво.

 

А има ли определен час, в който да пристигнем?  Програма? Нещо ми убягва тази информация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се видим утре :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и един приятел тръгваме днес след обед 3,4,5 часа , още не сме уточнили , ако има други младежи които ще пътуват днес могат да се присъединят .Лек и безавариен път пожелавам на всички , карайте разумно .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до там най-лесно - с хеликоптер.. :Д слагайте предните брони в багажника и лек път! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Здравейте приятели . 
Голяма блейка съм ... Чак сега видях темата за записване :((( Ужас . ще  се пробвам да намеря кола ( че моята не съм я подготвил ) и да дойда поне в събота :) Дано намеря на4ин да ви видя . Ако не успея ... приятно искарване ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще опитам поне в събота да посетя събитието! Да си направим снимки, да се запознаем с някои колеги!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

 

Здравейте приятели . 
Голяма блейка съм ... Чак сега видях темата за записване :((( Ужас . ще  се пробвам да намеря кола ( че моята не съм я подготвил ) и да дойда поне в събота :) Дано намеря на4ин да ви видя . Ако не успея ... приятно искарване ;)

 

Аз тъй и тъй последн щЪ дотичам тая вечер 

Мачоооооо, да си ми земеш компресораааааа

За след работа съм съм в колата та моааа и да тЪ извозя до там 

Редактирано от mаrto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто , ти докат идеш с тая бавна кола .. ората ш са напият по 3 пъти !  :ppp

Кфо стана бе , опънАхте ли първата рикия вече горе ?!?! 

Вали ли , гърми ли .... неска не се виждаше планината откъм СЗ !!  :lol: Повечко ракиица май ше требе за покрай огъня ... 

Утре кат се наработи Конова .. палим и ние ! Да си оставите сили и за събота вечер ! 

Наздраве 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aбе едни кaтми сaмо ми липсвaт....

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...