Jump to content
dirigenta

Въпрос за фар англичанка

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте колеги днес си смених фара на сивика с фар втора употреба, но се оказа че ел. моторчето за вдигане и сваляне на фара неработи. Въпроса ми е има ли възможност да го подменя с това от стария фар и ако може трудно ли става цялата работа. Колата е сивик англичанка 98.

Редактирано от dirigenta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

би трябвало да са еднакви.. ако не, мисля че имам 1 в мазата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега за да махнеш и още повече за да сложиш моторче трябва да отвориш фара така става най лесно иначе рискуваш да счупиш некоя пластмаса , и пак не е гаранция ще стане ли .

 Поне при мен това беше варианта .

 Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да отгърмя и аз един въпрос за фаровете на Сивик англичанка - някой открил ли е лек за изпадащите скоби на крушките? И тия мътни фарове подлежат ли на някакво подобрение, освен нови по 125 лв/бр?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно падащите скоби, залепям ги с изолирбанд в основата където се въртят. Като сменя крушката и закача скобата махам лепенката.Колега къде намери тези фарове за 125? Аз бих дал 125 ако знам че ще карат 5 год.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Подобрението на фаровете се нарича лупи. Около 120 лева е комплекта за двата фара, монтажа е елементарен, само се разлепя фара.После ако искате си слагате ксенон или обикновена халогенка, избора си е ваш. И нови китайски фарове да си купите пак няма да постигнете това, което ще постигнете ако монтирате лупи.

Редактирано от jijane

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фарове има из разни онлайн магазини, не зная колко ще карат (със сигурност ще са китайски или тайвански). А проблемът с изпадащите скоби на крушките е, че изпадат и в движение...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си купувате фар - по добре стар на Carelo от колкото нов на DEPO ,  казвам ви го от неприятности за мен с фар на DEPO - след месец два ползване вътрешното стъкло буквално се разтопи , щипките му се напукаха и какво  ли още не .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...