Jump to content

Recommended Posts

Стар диаметър: 727 mm

Нов диаметър: 739 mm

Разлика в диаметрите на двете гуми: +12 - съвместими

Показание на скоростомера при движение на автомобила със скорост 100 км/ч: 98 км/ч

 

Малко ще дигнат разхода и намалят ускорението

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сложих 235/60/18, и не съм доволен от избора си. Колата е по мудна, разхода се вдигна. Киломатража не е проблем. Преди лъжеше с 4 км. а сега само с 2 км.

Редактирано от toni_t
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Здравейте колеги. Ако може и мен да ме посъветвате. Както бях споменал Април месец си закупих Хонда ЦР-В, и сега ми предстои  закупуването на нови зимни гуми. Размера които ми препоръчват да сложа е 225/60/18. Само че в този размер избора е много малък. 

...

 

 

Аз реших да не се скъпя и от Бултрако да взема пакета 17" джанти + гуми 225/65R17 и ако возията е по-мека може и летните да ги сменя със 17". А иначе какво правим с веригите, които КАТ изискват за CRV AWD ? Мисля като най-евтино да взема един комплект autosock текстилни и ако се налага да ги слагам на предните колела. Някой има ли мнение по темата ?

Редактирано от vazmuten

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой карал ли е с такива гуми,да си изкаже мнението. http://autocom.bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%82%D0%B8/1/%D0%B3%D1%83%D0%BC%D0%B8/46277/cooper-weather-master-s-t2-205-70r15

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с такива зимата Made in USA, ми няма такива орачи. Имат и отвори за шипове. Шумни но сигурни за сняг. Моите даже са с бял защитен кант против дране от бордюри, като на Кадилак:)

Редактирано от HondaExplorer
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,някакви мнения за гумите Nexen.Знам,че няма да е нещо особено,но в момента няма много парички за скъпи гуми.А искам да сложа нови,защото вече ми омръзна от "много хубави" втора употреба гуми.Преди една седмица качих едни такива Kumho I'zenwis KW19. Е няма по-шумна гума от това.Бучи,вие абе нямам думи,на сняг може да са много добри,но просто по асвалта е страшно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...