Jump to content
Veseliq

Всичко за Акорд 7-ма генерация (2003-2008)

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Така е. Преди няколко дни паркирах на страничен наклон (наляво) и лампата светна. При тръгване пак светеше, но известно време след като потеглих изгасна.

ПС: аз съм с пре-фейс, без борд комп за моментен разход. Не бих се учудил това да оказва влияние в отчитането на оставащо гориво в резервоара въпреки че бих очаквал когато резервоарът е в последните си литри това да няма значение.

Редактирано от Pavel_Pavlov

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При фейса има борд комп и след светването на резервата показва оставащи км в зависимост от моментния стил на езда. Ако съм карал градско е около 40км, ако е било извънградско - може и двойно да покаже. Факт е и че съм карал след като покаже 0.0км, но не съм прекалявал, че да не пресъхне системата. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Имам следният въпрос, тъй като колата ми няма извод - AUX/USB , реших да закупя трансмитер с Bluetooth/USB , харесал съм този - https://goo.gl/V4CtK2 , според вас ще върши ли добра работа, не очаквам брилянтно качество, а просто да слушам музика докато шофирам, не съм голям фен на силната музика в колата.

Благодаря!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според моя опит всички са еднакви – вършат работа, качеството е горе долу като музиката от радиото, има смущения в места с повече радиостанции. Като за 30–40лв, всички са супер. Взимай най-евтия с поне едно юсб за зареждане. А ако и юсб-то е 2А – супер.

Единственото допълнително нещо би било ако намериш някой с допълнителни функции – например да показва температурата или волтажа, но не съм виждал такива.

ПС: най-големия бонус, за който не се бях замислял, е ако е по-компактно и можеш след като го сложиш в запалката, да затвориш (поне донякъде) капака.

Редактирано от Pavel_Pavlov

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Pavel_Pavlov написа:

Според моя опит всички са еднакви – вършат работа, качеството е горе долу като музиката от радиото, има смущения в места с повече радиостанции. Като за 30–40лв, всички са супер. Взимай най-евтия с поне едно юсб за зареждане. А ако и юсб-то е 2А – супер.

Единственото допълнително нещо би било ако намериш някой с допълнителни функции – например да показва температурата или волтажа, но не съм виждал такива.

ПС: най-големия бонус, за който не се бях замислял, е ако е по-компактно и можеш след като го сложиш в запалката, да затвориш (поне донякъде) капака.

Имам запалка в жабката на подклакътника, и обмислям да ти кажа, там да го сложа, на дадения модел горе, който съм изпратил, пише че има USB, което мисля, че е добре, в случай, че реша да зареждам телефон или да слушам от флашка, но не съм сигурен дали е 2A.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
7 minutes ago, Dreariness said:

Имам запалка в жабката на подклакътника, и обмислям да ти кажа, там да го сложа, на дадения модел горе, който съм изпратил, пише че има USB, което мисля, че е добре, в случай, че реша да зареждам телефон или да слушам от флашка, но не съм сигурен дали е 2A.

Ако беше, най-вероятно щяха да го напишат така, че да се вижда. Сигурно не е, но не е болка за умиране, ако си имаш друго зарядно с 2А за когато ти трябва. И, в случай че имаш само една запалка (но ти май имаш 2), да си склонен или да зареждаш бавно, или да слушаш радио.

• Upvote 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, разделих се с любимия ми Акорд (6ген купе) и сега съм се спрял на 7ген 2.2 дизел. Прегледах всички важни теми във форума и добих представа какво да гледам, какви са плюсовете и минусите на модела. Тази вечер пристигнах във Варна и утре сутрин ще гледам тези два автомобила:

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11547202573114564&slink=9i4g9y

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11546020327756468&slink=9i4g9y

Ако можете да ме насочите към сервиз или колега който може да прегледа автомобила в случай че стигнем до уговорка за закупуване, също така ако имате информация за някоя от колите ще съм благодарен.

Благодаря и поздрави!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

No registered users viewing this page.