Jump to content
николаи

предна броня за сивик

Recommended Posts

здравеите някои слагал ли е такава броня на хондата....http://www.avto.bim.bg/Bronq-predna-Sedan-Hatchback-do-1998-za-HONDA-CIVIC-ot-1995-do-2001_p39385m1107.html.....ако може някакви отзиви различна е от оригиналната но от снимката не мога да преценя как ще изглежда на колата иначе цената е много добра ,та ако някои е слагал такава нека каже как стои на колата и пасва ли добре чао чао

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази е от 5та седан и става само за него . Има малко заигравка в напасването и това е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси за отговора ,значи грешно дават 95-98г

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другото важно нещо е да видиш от каква пластмаса е изработена - ако е много твърда дори и при лек удар се пука и чупи много лесно, а след това е много по-трудно да се залепи в сравнение с истинската - това от личен опит.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бронята определено не е за 5- та ген. Не подвеждайте колегата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бронята е за Сивик 96-98 год (преди фейса) и както пише е за хеч и седан. Аз карам такъв сивик и съм такава броня (оригинално!!) Не е за 5 ген.!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бронята определено не е за 5- та ген. Не подвеждайте колегата.

Аз му обясних какво да гледа при покупка от подобен сайт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другото важно нещо е да видиш от каква пластмаса е изработена - ако е много твърда дори и при лек удар се пука и чупи много лесно, а след това е много по-трудно да се залепи в сравнение с истинската - това от личен опит.

:punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бронята е за Сивик 96-98 год (преди фейса) и както пише е за хеч и седан.Аз карам такъв сивик и съм такава броня (оригинално!!)Не е за 5 ген.!!!

Прав си , моя грешка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а ти за 5-та или за 6-та търсиш броня ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

търсих за 6 та но накрая си залепих моита тоест дадох я да я залепят ...благодаря за отговорите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Лепи се с поялник, елементарно е. Моята я залепих само от вътрешната страна(десетина парчета хахаха), виждат се пукнатините само ако си до нея. Като и дойде времето и от външната страна и боя.

Редактирано от enchev87

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лепи се с поялник, но за предпочитане с горещ въздух и терморегулатор, и не е елементарно, ама хич.

Материалът на оригиналната броня е лекинко термореактивен и с обикновен поялник, особено без терморегулатор, лесно се овъглява, а резултатът е от ден до пладне.

Освен това, пукнатината трябва да се стопи нацяло, защото не се ли, от най-малкия зор ще зяпне отново.

Освен това, е добре да се ползва метална мрежа за армиране на кърпежите от задната страна.

Освен това и преди всичко друго, краищата на всяка пукнатина се разпробиват с 1-2-3 милиметра, според зависи, за да се прекъсне пътят на пукнатината, както и за да може да се затвори с минимум напрежение.

Освен това и най-вероятно, ще е добре да имаш поне малко от същия материал, за подсилване на спойките, без да режеш от ребрата в задната част на бронята.

 

Освен това и изобщо, ако имаш брашно, дай го на хлебаря да ти направи хляб, а ти си гледай работата от която разбираш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, след удар бронята се натроши от началото на фара та чак до калника, всичко долу. Парчетата бяха десетина, малки и големи. Добре че ги събрах и ги метнах в багажника, е не намерих едно.Свалих бронята и започнах да лепя парче по парче с поялник 40W, в началото на спойките слагах телчета от телбод, след това ми писна и продължих без тях. Играчка е но за мен си беше елементарно, там където остана дупка я запълник с двукомпонентно лепило. Лепил съм я само от вътрешната страна защото ми беше ясно че в близко бъдеще, боя няма да види. Така вече карам година и половина, без никакви проблеми. Ползвах допълнително пластмаса, като даже не беше същата, просто някакви парчета каквито намеря. Ако допълвате, трябва да разтопита мястото и тогава да добавяте допълнително пластмаса за да се омешат. Ако се сетя ще направя снимки, от 4-5 метра не си личи, освен там където е двукомпонентното разбира се. От близо, все едно е напукана боята. Като се наканя, същата процедура от вън, без телчета след това шкурка и боя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...