Jump to content
Radko

Окачване на Акорд 5-та генерация

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Става въпрос за окачването на Акорд-а 5та ген.

 

Идеята ми е да класифицираме по марки (от най-доброто към "ментета") окачването за Акорд примерно както следва:

 

 В моя случай ми трябват кормилни накрайници вътрешни, и тук можем да изброим варианти:

 

 -

 -

 -

 

Шарнири (долен;горен)

 

-

-

-

 

Амортисьори:

-

-

-

 

btw: Ако някой има  наблюдение коя марка кормилни накрайници е най-добра нека сподели. Преди години сложих външни накрайници 555 и съм много доволен, но вътрешни на тази марка не мога да отркия!

 

Има варианти на: delphi (35,90) and HB (21лв)

 

Поздрави,

Радко

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да използвам темата на колегата и да вмъкна една добавка ако няма нищо против.Нека споделим и аргументирани мнения(полжителни и отрицателни) за определени марки части,като продължителност на живот,дефекти още в началото на експлоатация и др.Темата е за окачване,но едва ли някои ще има нещо против да чуе мнения и данни за консумативи(части) за двигател и въобще по цялата кола.Все пак колегата ако няма нищо против това да се случва в неговата тема.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, работя в магазин за авточасти и съм стигнал до извода че частите на TEHNOROT (турски) са много добри и като цена и като качество,

пробвал съм ги лично на две мои коли

на акорда накрайниците съм ги сменял преди 3 години и не са мръднали минал съм около 40000км.

шарнири сменям почти всяка година задължително и то само горните има ги на SIDEM (само шарнира)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...