Jump to content
jikencio

Несериозен майстор

Recommended Posts

Колеги,Попаднах на един абсолютно несериозен и психично болен човек, който се води много добър тенекиджия. Казва се Павлин и в интерес на истината пишат хубави неща в интернет за него. Още повече дори ми го препоръчаха. Може действително по отношение на качество да е много добър, но иначе се оказа голям мошеник:http://www.tuning.bg/forums/index.php?/topic/62018-auto-the-best-доверен-сервиз-на-дзи/След много уговорки последните два месеца се разбрахме да му откарам хондата миналата неделя, защото имам малко ръжда на единия праг. Откарах я в Неделя и му я оставих като каза да му се обадя във вторник и да дойда да си я взема (най-вероятно щяла да е готова). Аз му звънях и въобще не вдига. Отивам лично и ми каза, че една кола го е забавила и в сряда я почва и до петък ще е готова. Пак не ми вдигна. Отидох в четвъртак - колата въобще не беше пипната. Последно обеща, че в петък ще я почне, но до обяд това не се случи. Ядосах се и отидох да си я взема. Не стига че си изхабих нервите ами и карах другата хонда цяла седмица на бензин вместо на газ и просто нямам думи. Най-притеснителното беше, че човека не си е много с акъла. Имаше изказвания от рода на: "Аз на жена ми не вдигам та на теб", "Защо не вдигаш? Не мога да ти дам точно обяснение, незнам защо не вдигам", "За какво пък ти е толко тази кола? Това е тенекия, те хора умират и не ги спасяват... Какво ще стане пък яко поседи няколко седмици тук". Пълен кретен се оказа и реших да постна тази тема, за да не попадне някой като мен там и да му развали всички планове.Все пак да излолзвам темата и да попитам някой ако може да препоръча някой читав, бързоработещ и сериозен тенекиджия.Мерси

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти май с бояджии и тенекеджии до сега не си се занимавал?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Ако си търсен автомонтьор или тенекеджия и по цял ден ти звъни телефона  ще разбереш защо не вдигат.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това си е масова практика ,клиента се поема,но не се работи по автомобила защото си претъпкан.Идеята е да не отиде другата колата :)

Аз имам същия случай преди 2 години,майстора е бояджия и се казва Радо и работи зад Примекс ШУмен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То е така ама поне да не лъжат и да не обещават... Нека са търсени, лошо няма... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тенекеджия кажели седмица, смятай го месец 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята две години вече чака за боя на едно петно на единия калник и маи така ще си остане хахах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я прочети пак щo си написал. големец.

Редактирано от fenabg
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече не съм модератор ;). но хем не си доволен от човека хем имаш и познати които да ти свършат същата работа. противоречиш си.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...