Jump to content
acta90

Нехарактерен шум от двигателя (или поне така мисля)

Recommended Posts

Здравейте колеги!

Имам един въпрос , който ме мъчи от край време.

Чува се някакъв шум сякаш има някакъв проблем с клапаните , и се усилва заедно с оборотите.

Ходих в сервиз да ги регулират и след тази манипулация резултатът беше нулев , нищо не се промени.

Смених маслото с ПРИСТА (10w40) (мисля , че трябваше да си взема друго , но няма значение пак ще го сменя стига да знам , че заради него почуква така).

Моля Ви , дайте някакво мнение по въпроса и кажете дали е нормално това или има някакъв проблем , за който трябва да се притеснявам.

За да стане по ясно за какъв точно звук говоря съм качил клипче в интернет а ето го и линка:http://vbox7.com/play:7fb04a4ec9

 

 

 

 

Редактирано от acta90
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ами още като я купих смених ангренажен ремък , ролки , водна помпа , вуздушен и маслен филтър , масло , и тампон на двигателя.Другите ремъци не съм ги сменил все още , но не мисля , че имат общо с тракащия звук.Чува се и още един звук , който вече наистина е от ангренажния ремък , защото явно са го натегнали повече от нормалното , но мен ме притеснява също така и ме дразни този тракащ звук сякаш карам някакъв дизелак а съм чувал други хондички като моята неможе да им се чуе звука

Редактирано от acta90

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иди някъде да видиш дали са ти зацепили ремъка като хората и евентуално е хубаво реглажче на клапаните да направиш .. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами уж ми правиха реглаж на клапаните , но какво са направили в крайна сметка незнам , но щом мислите , че е от клапаните моля Ви препоръчайте ми някой добър майстор в Пловдив, който да прави реглаж на клапани или при когото сте ходили вече и знаете за какво става въпрос.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...