Jump to content
Mitko069

Помагайте свирене при рязко завиване на ляво и на дясно

Recommended Posts

От скоро започна да се чува една странно свирене като от накладки обаче мисля че е някаде от рейката,когато карам с 30-40 км/ч и започна да лакатушя наляво на дясно и се чува мн гадно свирене,когато угася двигателя и пак лакатушя наляво на дясно пак с 30-40 свиренето го няма само при работещ двигател го има,другото което забелязах маслото на хидравликата го пени,обаче нямам никакав проблем при хидравликата нито забива волана нито прескача нито свири на пален завой нито тече рейката мойе и да не е от рейката ПОМАГАЙТЕ Хонда Акорд 1994г 2.0 131к.с F20Z1 двигател

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На работещ двигател без да се движиш, при въртене наляво-надясно свири ли? При продължително въртене ли свири или при единични по-силни и рязки тласъци?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свири и на еденични на продалжитене свири около 30 градуса като вартиш по краговото примерно на определен градус само свири мн гадно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега виж си ремъка на хидравликата. Може да е хлабав и по принцип почва да свири като се износи и като завиваш товари хидравликата повече и затова го има само тогава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Мъчех и ремъка,натягах го,отхлабвах го пак същата работа пък и звука се чува някаде към рейката колеги

Редактирано от Mitko069

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз залагам на хидравлична помпа,имах същия проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и помпа да е ама никой не дава да пробвам поне в бургас всеки вика купи сложи я ако не е помпата изгарям с една помпа :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но свиренето се чува някаде долу от към рейката така ми се чува поне

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А сети ли се да долееш хидравлично масло?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Масло има по средата е между мин. и макс.,чува се някво сивирене и на волана се усеща леко вибриране да не е от накладки лагер незнам вече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и другото което излезе е че хидравличното масло в казанчето кипи има пяна и когато угася двигателя някои пат изхварля от казанчето чак маслото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,това ти е хидравличната помпа на 1000%

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря колега ще се насоча на там първо,в понеделник ще я закарам на един майстор на рейки рецеклира и помпи дали ще я оправи или да тарся друга помпа,мисълта ми е да се рецеклира изобщо помпата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимай втора ръка,мисля че не се рециклират,но не съм сигурен ,някой да ме поправи ако греша.Цените варират от 50до70лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...