Jump to content
Veseliq

Възможна ли е проверка на сервизната история на сравнително нова Хонда?

Recommended Posts

До колкото знам, проверка се прави, но ако присъства собственика на колата! Ние като правихме преглед на Джаза, бяхме с продавача и нямаше проблеми! Когато продавах моя Акорд, в Пловдив разпечатаха историята му и я дадоха на новия собственик.

Така стои въпроса и с кода на заключено радио.

Явно ако човек има само един номер на чужда кола, трябва да разчита на връзки или на добро настроение на персонала!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Опитвам се да проверя по ВИН 1 Акорд 8-ма генерация в Бултрако, но ми отказаха от София, Пловдив, Варна и Стара Загора (звънях им по телефона). До сега съм проверявал 2 автомобила, единия на място в София (на Ботевградско) и в Стара Загора, без проблем. Колите бяха закупувани от България.

 

Сега ми отказват ми с аргумента, че подобна информация дават само на собственика на автомобила или единственно с неговото съгласие. От Пловдив ми казаха, че ще проверят само, като закарам колата за диагностика, а пък от Стара Загора ми заявиха, че нямали Хонди (телефона го видях в сайта на Бултрако).

 

Довечера ще отида на място на Ботевградско, да се опитам по този начин да ми предоставят някаква информация. Моля, ако някой може да даде съвет, как да ги накарам да направят една проста справка. Вижда ми се безсмислено да купя автомобил, за да ида до сервиза им и да го проверят... Колата се продава от автокъща и е внос от Швейцария.

 

Благодаря,

Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах CARFAX за Европа, но ми дава грешка, опитах с два номера. Може би аз правя нещо грешно, не знам. Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...