Jump to content
kra4e

Фарове от американски акорд

Recommended Posts

 здравейте на всички,

въпроса ми е дали фарове от американски акорд 2000г. с 4 врати стават за акорд англичанка 6-та генерация пак 2000г. с 4 врати

 

Благодаря предварително на отзовалите се!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега. Това за фаровете ми се струва че няма да стане. Спецялно за предните модели 94г. Американка и 96г. Европейка не могат де се заменят. Даже и 94г европейката(преди феислифта) сьщо не става. Тези ги имам и сьм го правил лично .Спецялно фаровете не могат да се зменят от различните модели. При мен идва колега който си тьрсеше фар и сподели че си го порьчал :" Депо" но бил друг и сега с неговия в магазина да сверява. Това е при предните модели а при твоя случай не сьм сигурен но май няма да стане. При Акорда и АБС. и радияторите имат много вариянти- все различни- скапана работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че няма да станат. Те халогените на 7-мата европейска генерация съм чувал, че са няколко вида дизайн, а какво остава за съвместимост между американска и европейска.

 

И ако може тук да поставя един въпрос. Нали Accord всъщност в щатите е Acura TSX? Там Accord-ът не е ли съвсем друга кола, нямаща нищо общо с европейската, респ. с TSX?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами и аз така си мисля, че е acura, но може да се провери по номера на рамата кои пасват. Колкото до фаровете в ebay.com има ангел айс и много ми приличат на мойтe който са на акорд 6та ето и линк: http://www.ebay.com/itm/98-02-ACCORD-2DR-GLOSSY-BLACK-HALO-PROJECTOR-HEADLIGHTS-MESH-HOOD-GRILL-BLACK/191047459884?_trksid=p2045573.c100033.m2042&_trkparms=aid%3D111000%26algo%3DREC.RVI%26ao%3D1%26asc%3D21021%26meid%3D5475060991300381708%26pid%3D100033%26prg%3D9336%26rk%3D3%26rkt%3D4%26sd%3D141132256227

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фарчетата няма да станат от единия на другия, колега...

Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а имате ли представа прожините от американския акорд да ли стават за европейския?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...