Jump to content
NEKTAR

Официално имам CR-V RD1

Recommended Posts

Здравейте,След много мъки в кат, вкарах CR-V-то в бокса. Нямах време да правя повече снимки.Които го интересува:B20Z1 (главата каква е и като й дойде време за смяна с каква мога да я сменя ще знам след още четене)2001 Honda CR-V 4WD LX ManualEuro 3 (каквото и да е това)108 kw = 144.830386 hp :-D (по малко от 145 hp)JHL (започва рамата би трябвало да значи сделано в Japan :worthy: )Масичка - какво е това?!?!?На 200К реални, но по някаква необяснима причина  :confused:  малкия брояч на километража не работи защо ли :confused:П.П: Познайте от три пъти къде ще пратя фията :devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не мога де прикача нищо към форума?!?!?, но има клауд ....

 

http://prntscr.com/30k2c2

http://prntscr.com/30k2ou

Редактирано от NEKTAR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На скрап със снимки...:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здрасти и честито .    / Ей опищя форумите от  :fun:  и хвалби  :lol: /

Перфектно изглежда на външен вид, а и предната броня я отваря още повече, дано и останалото да е на 6.

 

 

 

Euro 3 (каквото и да е това)

  Не те интересува, над 101к.с. си.

 

 

 

108 kw = 144.830386 hp :-D (по малко от 145 hp)

Най-вероятно е 147к.с. но може и така да я водят.

 

 

 

Масичка - какво е това?!?!?

Еми масичка си е - не знаеш ли какво е това /за "пикник" чувал ли си/ :D .

 

 

 

На 200К реални, но по някаква необяснима причина :confused:  малкия брояч на километража не работи защо ли  :confused:

Еми по всяка вероятност, като са го правили на реални километри, нещо са объркали, ама няма да се плашиш. :ermm:

 

 

 

П.П: Познайте от три пъти къде ще пратя фиАта  :devil:

Ааа... от начало като го караше, му се кефеше, а сега го плюваш - лошо, много лошо е "да хапеш ръката която ти е давала да ядеш" :angry:.

 

п.п. Айде успех и безаварийни ! :thumbs1:

Редактирано от Еmicha1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега, супер изглежда. Това за реалните километри само колата си го знае. А масичката ти е дъното на багажника, има си крака и като я извадиш си става на маса.

Успех и безаварийни километри!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито :)

На хондите това им харесвам,че дори и на 200-400к двигателя пак си е железен.Факт моя без смяна на масло 195к и не може да се чуе.Майстора ми ми каза,че това била една от най-мръсните хонди,която е виждал,но и в същото време една от най-добре работещите :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега! Много безаварийни и усмихнати километри.

 

И нещо от мен: Имай мъдростта никога повече да не се качиш на италианска кола освен Ламбо, Ферари и Мазерати. :)

  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еиииии тц тц тц  що наплюхте колегата за предния пост бре, прав си е човека и аз съм минал от там и аз знам къв съм го ял, че и още го ям? да не карате алфи или фиати а ? ако е така, моите съболезнования :)

А на колегата честито, със здраве да си я кара и безаварийно, наистина предната броня много я отваря, само си намери релси за покрива че така е като годжук :) А Темпрата е един от последните читави модели на марката, заслужава "погребение" с почести :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега , страхотна кола .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...