Jump to content
paol0

Проблем с навигацич на Хонда ЦР-В 2007 година

Recommended Posts

Здравейте на всички! Имам проблем с навигацията на джипчето ми. Дава ми грешка като пусна диска , защо? Някой ако знае от каде да истегля други карти и чрез коя програма да ги запиша ще съм му много благодарен ! Или да ми обясни какъв е проблема . Благодаря предварително колеги!

Редактирано от paol0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно трябва да се почисти лещата на DVD-то. Все пак първо запиши нов диск, виж дали ще продължи да дава грешка, чак тогава прибягвай до чистене, понеже е доста пипкава и времеемка работа:

http://www.crvownersclub.com/forums/20-mobile-electronics/10274-sat-nav-lens-cleaning-guide-disassembly.html

 

За диск можеш да почетеш тук:

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=85054

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей приятел. Записах нов диск и ми дава грешка (ERROR) . С оригиналния от NAVTECH дето си е в навигацията бил не ми дава грешка обаче е за северна Европа , мен ми трябва за источна Европа или България. Не смея да розглобя сам навигацията да ида ли на сервис?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като навигацията работи с оригиналния диск , значи всичко и е наред. Най вероятно диска не е записан както трябва или е за старата навигация, преди 2006г . 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

APN3_6D103_3.70_EAST - тази версия съм качил , тя е най-новата. Работи с оригиналния диск , но само надписи посточнно седят на дискплея от рода на "move vehicle another location" и още други не си ги спомням. А с този дето съм го записал като го прочете ми исписва грешка - "disk is reading an error",  нещо такова беше. Кое е проблема сега? Да ида ли на сервис и да почистят тази леща , защото гледах но не знам как се изважда навигацията от таблото и не смея да пипам там, или ? ? ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не тръгва да ми показва карти и вобще каде се намирам , защото не е за источна Европа оригиналния диск.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...