Jump to content
Ganchev

Съединител за CV-R B20Z1

Recommended Posts

Предстои ми смяна на съединителя, дайте ми мнения коя марка да избера Валео, Лук или Сахс? Кара се градско/извън градско без излишни експерименти. Цените не са много различни. Става дума за пълен комплект. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

сакс-закс ;). моята така я купих и 15 хил км му спирам тока ИЗдържа ;)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега внимавай с тия съединители на'' эакс''има много ментета .На другата ми кола шкода фабиа 3 пъти ми правиха рекламация защото съединителя на ''Закс ''почваше да буксува и тресе на 3-4000 км след смяната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

То е ясно ,че всички марки имат ментета ще дам пример наитскам газта на 7000 оборота пускам съеднителя рязко и тръгвам :) небуксува (при мен. ПРедполагам че е на около 50000 км (аз съм му навъртял 15 хиляди тежки :) ,При насечена местност изкачване със сняг и кал газта до долу няма проблеми. :)

В днешно време... .всички  марки имат ментетата ПРовери за Екседи каква е цената ;)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няколко от колегите смениха с Кореиско Валео и един не се е оплакал още, а цената му е перфектна, има колега от Офф форума които ги даваа с 10% отстъпка и излизаха към 200-220  лева ли беше да не те излъжа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Като цени от един сайт Лук 247лв., Валео 261лв. и Захс 323лв. Тука в града питах в един магазин цените които ми казаха бяха Лук 458лв., Валео 238лв., Захс нямаха ама бил около 330лв. и той, като ми казаха че Захса бил Лук ама в опаковка на Захс. Такива били навсякъде. За Валео ми каза да не си взимам, че били много прости, препоръча ми Лук.

 

ПС: Сайта мога да го кажа, ама да не излезе като реклама :)

ПС: CR-V-то се кара около 4-5000км. годишно. Кара го предимно баща ми до работа и обратно около 10км. на ден.

Редактирано от Ganchev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда оригиналния Sachs е около 500 кинта,ментето е 300.Екседито е около 400,Валеото е 260.

Перфектния комплект е притискател Валео,лагер Койо и феродов Екседи....излиза 320.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят е "Exedy" само феродов, защото останалото беше добре. Взех го за 150 лв. миналата година и вече 20-30 хил. нямам проблеми.Иначе и аз чувам за Valeo-то предимно хубави коментари...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...