Jump to content
МОШ

D15B2+>B16A1+>B18Т

Recommended Posts

няма какво да залагаме топлата вода е открита отдавна , а за бирата пак може да си почерпиш  :D

  • Нагоре 4
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм убеден ,че ще слезе под 16 сек по простата причини ,че аз със същич сетъп но без глава и бутала само смукател, изпускател генерация и чип който даже небеше правен на дино дадох 16.0 на сливен 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз залагам на 15.51 :tooth:  :tooth:  :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Абе тия коли в нивата ли къде ги карате , че мини - ме да дава 16 сек ? :D То няма смисъл да се прави ако дава такова време :D Явно много е важно в коя част на България се мери колата тъй, като в София (примерно) колата дава едно време, а в Сливен (например) дава с 3-4 десети по добро време. Според мене работата идва от надморската височина, тъй , като кола от Бургас записва на сливен 12 сек а в бургас записва 11.8 с една й съща машинка :) И аз съм виждал на сливен 5та хеч мини ме 14.8  

 

16сек на сливен записа д15з6 - 114коня (економик) с генерация, колектор , интейк и филтър, всички знаят каква кутия и каква степен на сгъстяване има економик 

Редактирано от jimi
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз си мисля, че ще е трудно да слезе на 15.5 ,но зависи как е мапната колата ,кой я мапва и къде и по тази логика аз трябва да давам под 15 сек с моята кола.Не съм я мерил до сега , но все пак си върви добре

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,стига си мисли то е измислено ;) пробвай и тогава приказвай!

До тогава ми гледай ду*етуууу  :tooth:  :tooth:  :tooth:

Публикувано изображение

И без да се засягаш!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аЙ стига леки работи с тия ваште 16ки на 400м.16 сек коли са бавни.гаранция тая кола с редена кутия,сгъстена,с втек и в тва леко купе под 1 тон......ниско 15!!!!ще ми изсипе той 2 бона за тунинг и да дава 16ки ли?друг път.мойта едновалка без втек сток мотор с ебати дългата кутия и над 100 кила отгоре даде 15.7.само да може да я кара момчето да  и вземе макса ще видим дали няма да падне под 15.5 ;) ся друг е въпроса че ако имате бързи коли а вие сте бавни времената са лоши.давай маняк надъхай са и покажи кво можеш ти и колата ти.

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тиквата е на преглед :doctor: живот и здраве във вторник се почва трансплантацията!!!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

МОШ,те тоо ITI е 2 пъти поредни години шампион в малкия клас на Националната,та не му давай акъл какво да пробва и не му показвай дупето си!!!А малко се заслушай какво ти казват малко по опитните

Редактирано от РадославКз
  • Нагоре 4
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Адвокате,Акъл не щЪ имам си достатъчно,АмаН от Професори в този форум!!!

Знам кой е ITI и му пожелавам от сърце 3-та....... :punk:

А това,че съм ноВак във форума не означава,че не го следя от години!!!

Редактирано от МОШ
  • Нагоре 5
  • Надолу 5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя Адвокат и Професор е извървял твоя път с мини ми-тата още докато ти си си мечтал за Хонда,с пре-многото си акъл :yes:

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХАХАХАААА колега РадославКз,значи мечтата ми започна в 7-ми клас далечната 1995год.

Тогава видях за първи път Хонда Прелюд,след 10год. МечтИ 2005год. си взех първата Хонда "Прелюд",и от тогава насам не съм си и помислил за друга марка :honda: няма такъв кеффф да осъществиш мечта!!! И какво излиза,че си правил Мини-ми още в 7-8 клас :tooth:

пп: Ако обичаш не ми цапай темата,аз не го правя с твоите!!!

пп/пп: А пък,ако толкова държиш да ми даваш АкълИ дай си номера,аз често ходя до Канзас ;) имам доста приятелчета там,може да станем дружки,не се знае :hug:

 

 

Към колегата d16killer,евала бате пич си :thumbs1:

Снимки по ТеМатА ще кача във Вторник.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз акъли няма да давам ама мога съвет с пример да дам :)Колега генерацията за тоя Д-щайн е ф60, колата беше днес до сутринта на 55 с 2 резонатора и 2 гърнета, сложих ф60 с 1 резонатор и едно гърне и колата се отпуши осъзаемо на високите :) 

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Те това е пост,благодаря колега имам го в предвид,Д15-та ти ФъркА :plane: ,но сега точно имам друг ЗОР :robot: м/д какво направи или ще правиш със старата генерация на 55мм. и на клипа с какви джанти и гуми си като размер?

Редактирано от МОШ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

генерацията ще я давам на братовчед ми , тъй, като всичко му е заминало, но тя не става за цел - вървене, 55 на завоите се смаля на 45 , че и по малко.Колата е с джанти КИНГ 15ки (не знам колко тежки, но не са леки) гуми 195/50/1530-40 лв са ти черни тръби и колена на ф60, аз не сложих неръждавейка, щото знам, че утре ще сменя мотора, ще сложа турбо и пак на ново(тунинг-всеки път си казваш повече няма да барам, и всеки път при първа възможност бараш)..... тва са пари на вятъра, пък 40лв за 4 метра тръба и 4 колена не са нищо ефекта е същия :) ако правиш тръби на турбо тогава вече може и ИНОКС и аргон да си позволиш :)

Редактирано от jimi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главата е готова,утре сутрин се започва :robot:

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако всичко е наред,ще усетиш драстична разлика във вървежа.Аз като правех мини ми,най много се усети в главата и скоростите.Е и от скънк всмукателя,ама не толква

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано,карал съм мини-ме и наистина вървежа е друг,следващият ми приоритет е редена кутия ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е па екстра е,ако върви така не ми тре повече,нема да ставам състезател,за "еври дей-ка" ми е идеала ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Е па екстра е,ако върви така не ми тре повече,нема да ставам състезател,за "еври дей-ка" ми е идеала ;)

това е много добро мини ме но..

...трудно за евридейка...... и освен модовете на двигателя трябва да оставиш вътре само една седалка и таблото,изрязваш сички ненужни ламарини и вместо стъкла слагаш найлони  ;)

Редактирано от Колега
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наясно съм,колкото толкова,варел нема да е :tooth:

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

слагаш тунинг вал за д16з6 и така и така на настройка и колата ще е много добре , като за 1.5 :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе... ама с тоя вал за 500-600лв ще прибива всички Б серии (изключвам Б20), които сток струват по 2000лв...  

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с 500-600 може да си вземеш кутия от б16-б18 ама не всичко :DНо като цяло проекта - мини ме идва колкото б16-б18, само, че от 1.5 

ако се погледне от към тунинг проект е нищо 1500лв за 40 коня на атмосверка 1.5 :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може да пребие някое TD с чип :tooth:   за пипната б серия не знам и още не съм чул да се е случило поне в БГ

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може да пребие някое TD с чип :tooth:   за пипната б серия не знам и още не съм чул да се е случило поне в БГ

 

Говорим за най-евтината възможна Б серия.... а тия не са особено "пипани"..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе добре върви д15 мини ме , не разколебавайте момчето, ясно е, че б16 е по добре, както , че и к20 е още по добре важно да си в играта :Dмойто мнение си е, че Д едновалка е по добре от Д двувалка

 

интересно ми е тия джанти на Кало-хеч какви са и колко тежат ?

пп. браво , доста разтегли казана :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джантите са Енкей, ОЕМски на Мазда МХ-5, тежат малко над 6кг.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колеги до тук бях с финансите за колата,остава си най-обикновено Мини-ме,поне за сега! Случи се нещо мн неприятно с кучето ми което е по-важно от колата!!!

 

пп: Който има куче и живее с него ще ме разбере!!!

Редактирано от МОШ
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и не само!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко Ъп по темата

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега моята вече я правя 4-та година така , че има време за всичко  

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здраве да е :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

                                                                 Тиквата е готова  :wub:

Публикувано изображение

Редактирано от МОШ
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...