Jump to content
nikyo

Престъргване при спиране

Recommended Posts

Здравейте колеги. :)Наскоро се започна едно леко престъргване при първите няколко спирания, след което шума постепенно намалява със всяко следващо и по някое време изчезва напълно. Някой има ли си на представа на какво се дължи това и евентуално как се оправя или да ходя при майстор. Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Престъргването от пред ли е или отзад,от към гумите или от към двигателя се чува.Дай повече инфо.Провери си накладките,може да са за смяна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От към задната гума. Наскоро ми се наложи да развивам болтовете, за да си сложа тасове и мисля, че от тогава излезна тоя шум. Мислех, че нещо не съм я напаснал както трябва, свалих я и пак я сложих, но нищо не се промени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери си накладките,ако си с барабани отзад може да се е откачило нещо-провери го. Може и цилиндърчето да ти е за смяна.За това се сещам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, аз имах същия проблем със стърженето и се оказаха износени накладки на барабаните. Дано не е нещо по - сериозно. Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз залагам на накладки, с всяко натискане на спирачката, челюстите си правят място в барабана, и затова намалява шума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос с повишена трудност понеже ме мързи да отварям барабана :) това, че спират да свирят накладките означава ли, че имам феродо и мога да отложа смяната малко без да има фатални последствия?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом питаш очевидно искаш да чуеш, че няма проблем да си караш така...

Едва ли някой може да ти даде адекватен отговор без да види колата...

Със спирачки шега не бива...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...