Jump to content
nacomen

БУЛ ИНС ИЗМАМНИЦИ

Recommended Posts

Колега rabbeat в моят случай даже ми излезна евтино, защото тя и преди това има доста надирания (така си я купих) и беше за пребоядисване цялата, тъй че реално тази случка ми помогна :) От сега нататък ще съм прецакан недай си боже пак някой да ме използва за спирачка...  :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато имаш фактура или оценка от един-два сервиза колко ще ти струва ремонта.

 

Мислиш ли, че на някой му дреме, за колко са ти я ремонтирали? Те си имат тяхна цена и техен сервиз. Ако искаш да не дадеш и стотинка, я оставяш в техния сервиз и чакаш месеци.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак да се чака с месеци, боядисването на един детайл ако не е затрупан сервиза с работа е 2-3 дни макс.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

боядисването да :) ... имаш изправяне и/или лепене преди това, кит евентуално, съхнене, пилене... разглобяване, сглобяване... станаха 2-3 седмици, ако само с теб се занимават.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

боядисването да :) ... имаш изправяне и/или лепене преди това, кит евентуално, съхнене, пилене... разглобяване, сглобяване... станаха 2-3 седмици, ако само с теб се занимават.

Ако имаш 4-5 детайла и са те писали по опис 2-ка или 3-ка, тоест висока степен на увреждане може и да изкараш 2 седмици, но всичко по-нагоре като срок си е серизно забавяне и мотаене, съвета ми е в такъв сервиз с толко дълък срок на престой да не стъпваш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От няколко дни следя темата и е време и яз да споделя опита си с бул инс.имах щета по гражданска на виновния шофьор в бул инс и доста ме мотаха.срока за плащане беше 3 месеца.мотаха ме 5 месеца.щетата беше малка 120 лева ,но мотаенето беше голямо.щетате е одобрена но е в счетоводството.ще я пуснат другата седмица и такива работи.имам чуството ,че това са отработени при тях работи.мафия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега остава да обобщим дали бързината на изплащането на обезщетение зависи от възрастта на автомобила.  Мен с 25 годишния прелюд ме забавиха доста месеци с нагли лъжи и оправдания, гледам колегата преди мен с 20годишния сивик са го повъртели и него  доста. Колегата ntpetkov  да каже колко годишен е неговия автомобил, че този 1 месец е доста добро постижение.

 

Последствията от гадния удар отзад още си ги нося - трудно затварящия се багажник и кривото дъно на багажника, но затова пък прелюдчето е жилаво и продължава да ми носи радост всеки път щом го подкарам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той отдавна се пълни с вода отнякъде и съм си махнал тапите на дъното на багажника :). Вода не задържам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хората, които съсипаха България през последните 30 годни (някои от тях вече не са между живите и не са в списъка). Много от тях са тръгнали от небезизвестните застрахователни компании от 90-те - ВИС-2 и СИК, а сега ТИЙМ.

 

"Според докладите на ЦРУ и посолството на САЩ  криминалният контингет и държавата са се сляли в една уникална за европейският съюз симбиоза, характерна за страните от третия свят, но не и за една развита европейска държава."

 

http://nikidichev.blog.bg/novini/2012/11/13/cru-eto-gi-kriminalno-zabogatelite-milioneri-na-bylgariia.1019956?reply=4237694&fbclid=IwAR01kcq3_PR57dlRMY_Nfg4bh1ZELQGYS9A4A1QvKv-NGbs2VWRdcauzz5I

Редактирано от Takumi Fujiwara
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са просто изпълнителите.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...