Jump to content
kossta

Какво животно може да живее в ХРВ

Recommended Posts

Здравейте,по скоро искам да споделя като куриоз и да ви питам какво животно може да е живяло при филтрите за парното.Днес трябваше да сменя филтрите на парното.Отварям ,махам долния и онемях.Изсипаха се черупки от орехи .Махах,махах,махах,но не мога да извадя горния филтър.Взех прахосмукачката и  приспособих един маркуч и успях да извадя и горния филтър.И пак черупки от орехи,ама много съжалявам,че не можах да ги снимам.Жена ми като видя ,косата и се изправи.Хвана ме страх да не има мишка вътре,а жена ми се спука от смях.Тръгнах да отварям от към двигателя,но всичко си беше наред.Най малко 25 ,30 черупки,половинки съм извадил.Хубавото е ,че мишка не излезе /аз бях приготвил 9 милиметровия/,и сега ви питам аджеба дали тва е нормално или в тая кола е живяло някакво животно.При предишната  кола нямаше такива работи.Дали японеца при по новите модели е решил да вкара малко еко или италианците са много напред с материала. :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случва се ,ако колата е седяла по хамбари.Общо взето мишките ядат,а не носят манджа.Любимо им е латекса от седалките и изолацията на кабелите.Да не ви се случва де...

Тая пластмасовата кора от към двигателя,като си я махнал,вземи един поялник и 1,2м мрежа за комарник и я подлепи от вътрешната страна.Оригиналните дупки мисля че са 4х4мм,С комарника от вътре и шушулки не влизат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плъхове, почти със сигурност, най вероятно колата е стояла дълго време под или в близост до някой орех. Преди време бях зарязал за няколко месеца служебната кола под един орех и като отворих предния капак, изскочиха 2 плъха по една педя без опашките :) Навсякъде беше пълно с орехи и лееко смърдеше...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...