Jump to content
djoro_bg

"Пресен" хондаджия с въпрос

Recommended Posts

Здравейте колеги. От скоро се качих на едно HR-V(2001 , 124 кс.) и сега следва частта с обслужването на машинката ,та ако може колегите от Бургас да препоръчат свестни майстори и добри магазини за части в града. Предстои ми смяна на ремък, а четох за перипетиите на колегата няколко поста под мен , ако може да кажете какъв ремък да взема.  Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,моето мнение от живота е,че трябва да намерите майстор който докато работи да няма нищо против да му седите на главата и да гледате какво прави и слага на колата ви.Само тогава и вие и майстора след това ще можете  да се гледате в очите. А за частите ,най реномираните и задължително вие си ги купете.Поздрави и дано да сте случили.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е точно така,но няма да коментирам ,защото работя в системата.

Митсубоши е на тънки пари и с добро качество.Дайко и гейтс също се намират.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е точно така,но няма да коментирам ,защото работя в системата.

Митсубоши е на тънки пари и с добро качество.Дайко и гейтс също се намират.

 

Съгласен съм с колегата-това висене на главата поражда недоверие от ....................раз.Като не му вярваш на механика......не там бре човек! В системата съм от 20г .Тва-купи си частите сам.За мен поне е мн тъпо.Аз поне пазарувам частите в присъствието на клиента......................като гледам да не се НАЛУЕ водейки се по цените(ганйовци сме и вс гледа да мине тънко) и така..................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Градски, честито! Отивай в Хонда Бургас. Специално за обслужване няма какво да се съмняваш, а цените им са конкурентни на кварталните гаражи. Мисля че ти дават и гаранция на ремъка, на Mitsuboshito към 50000км. пък ако имаш излишни пари слагай "оригинален".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз карах моята там ноември и цените има са съвсем нормални, както в другите сервизи. Мисля, че към 200 лева беше смяната на ремък и ролка с 50000 км гаранция и реглаж на клапаните.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...