Jump to content
kossta

Датчик за температурата

Recommended Posts

Здравейте,светна ми чека и отидох на диагностика и както предполагах се оказа лан сондата на катализатора.Исчистиха грешката,но ми казаха ,че датчика на температурата на водата неми отчита вярно.Отчита по малко градоси.Иначе колата загрява,пуска си перката.Въпроса ми е дали влияе на работата на колата и ако го карам така няма ли да прецакам нещо. Можели да се оправи или нов да си купя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тия въпроси,към диагностика е трябвало да зададеш,щото как хванаха датчика, че не показва вярно?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поправштш ме ако греша , но съм поюти сигуренче харви има два температурни датчика , един за стрелката и един за ЕКУ-то , следователно аз лично не смчтам че ще имаш проблеми с работата на двигателя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми на монитора на компа ми показаха цифрите на температурата и те бяха по малко от реалните,щото перката почна да върти а на монитора градусите бяха 25

Ами тия въпроси,към диагностика е трябвало да зададеш,щото как хванаха датчика, че не показва вярно?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купи си нов не струват милиони ;) Да ти върти перката зимата явно нещо не е наред Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Error

Редактирано от Markony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз мисля, че перката може да включи дори и зимата, при работа на място дълго време

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес смених датчика,25 кинта,и се осети промяна в по добро.Вече не ми вдига обороти когато и скимне.Извода,когато ви държи по високи обороти чат пат,отидете на диагностика и виште работата на датчика за температурата дали ви отчита вярно,щото явно дава погрешна информация ,че колата не е загряла и тя работи на смукач.Явно, ту е работил,ту не е.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маркони в грешка си,датчика който стои на темостата е за перката.На главата имаш два датчика,единият е за стрелката,а другия за ЕКУ-то ;)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е ,3 датчика има на педя разстояние.На тялото на термостата е шалтера,за перката.Пд делкото е сензора за таблото,а малко пред него е ECT.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...