Jump to content
Tino

Календари - наши си

Recommended Posts

Колеги, наближава 2015, мисля си че ако започнем организацията от по-рано, шанса да имаме готови календари по нова година са по-големи :):honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нови календари за догодина? Не разбирам от дизайн и печат, иначе бих се заел отдавна с това. Убеден съм, че ще се съберем поне 50 човека до края на седмицата ако някой прояви желание и има време да се занимава...Или пак да разчитам на Бултрако

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно съм ЗА, макар че разговорът по темета е малко закъснял. Ако има кой да го реализира и темата получи широк интерес -мога да предложа идея.

 

Всъщност тя е аналогична на тази от началото на темата (върнах се да видя какво е обсъждано), а щом не е реализирана, значи си има причини :(

Редактирано от ceco_accord

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,аз имам познати в рекламна агенция(работил съм там преди) и мога да организирам нещата,само трябва да изберем снимка/снимки и да видим колко сме навитите.

Даже си мисля,че дори сега да дадем заявката,пак можем да направим за 2017-та,нищо,че вече е започнала.

Ако има желаещи,можем да действаме и ще разпитам за цени и всичко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Календара за 2015 от тази тема според мен се получи много добре и мисля, че ако се подхожда по този начин занапред, ще има интерес от повече хора.

Този календар още си стои в стаята на малкия Хонда фен и само си ги сменя от време навреме картинките, нищо че вече е 2017, но няма друг толкова красив засега  :)

Редактирано от Niki_V

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...