Jump to content
kossta

ХРВ-ТРЕСЕ ПРИ ПОТЕГЛЯНЕ

Recommended Posts

Здравейте,като потеглям на първа по баир ми тресе а на равно и по нанадолно си тръгва нормално.Хондата еХРВ 4по4 2002г.4 врати.Някой имал ли е такъв проблем и от какво може да е.Вдигнах ме я като сменях маслото и всичко е като ново от долу.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдолу била добре ... а отвътре?! Как е вътре в съединителя?!

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

смени си съединителя както ти е казал и колегата горе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://forums.hondabg.com/index.php?app=core&module=search&do=search&fromMainBar=1

 

Може да са няколко неща - поотделно или накуп. Като се започне от съединител, тампони на двигател и карета. Най-вероятно както казват колегите - съединител (особено ако е нов внос на "120 000" км Публикувано изображение).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно ще е съединителя,но защо отделя по средадата ,както на предишната, а на нея беше чисто нов.Върви като пушка.,само дето е тва леко тресене при потегляне и то по нанагорно и то само на първа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И нов съединител може да тресе при потегляне на баир. Зависи, колко е голям баира. Също зависи, и кога е правен съединителя - в понеделник, или в сряда.Един съединител не е само феродо. Има и малко метални части, които може да са монтирани дефектни, или да са дефектирали в процеса на експлоатация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята кола тресеше на баир, както и на ниски обороти и висока предавка и доста време не можах да разбера защо. Един ден извадих един от бушоните и забелязах, че е доста клеясал. Последва почистване на всички бушони, резултата беше изумителен - никакво тресене и по-мазна работа на двигателя. Започни оттам, безплатно е :)/>

Редактирано от Kwot

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички .Вчера бях на майстор и се оказа ,че всичко което може да се види е в ред.Момчето каза ,че единственно тресенето може да е от съединителя,но щом не буксува и върви да си я карам докато не почне да приплъзва и тогава да го смениме.Още веднъж благодаря за мненията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли ще успееш да караш докато свърши съединителя.Важното е че кардан,лагери полуоски са добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

И аз има подобен проблем , но Хондата е автоматик . При потегляне се чува и усеща разтрисане и все едно приплъзване . Бих искал да знам за какво да се подготвя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...