Jump to content
ivo600

Фарове от английски акорд TypeR

Recommended Posts

Въпроса ми е следния има ли смисъл да купя фарове от английски акорд с фабричен ксенон(има ли как да се преработят да светят както трябва) или да си купя един нов ксенон и да си го сложа на моите си фарове сега ?Благодаря на отговорилите предварително :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса ми е следния има ли смисъл да купя фарове от английски акорд с фабричен ксенон(има ли как да се преработят да светят както трябва) или да си купя един нов ксенон и да си го сложа на моите си фарове сега ?Благодаря на отговорилите предварително Публикувано изображение

 

Никой ли не знае нищо по въпроса ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще се пробвам с отговор :D - Ако монтираш фарове от UK Акорд, ще ти трябва и модула за автоматично регулиране който мисля се намираше или в багажника или под задната седалка (ако смяташ да го правиш като хората). За преправяне на диаграмата се използват някакви лепенки които се лепят върху фара за да не заслепяваш и всъщност изравняват светлината. Ако колата ти няма система за измиване на фаровете е хубаво да сложиш.- Ако монтираш директно в сегашните ти фарове, ще получиш повече светлина пред теб но в далечина няма да има никой и ще заслепяваш всички пред теб. Имал съм ксенон на моя параход и знам за какво мазало става въпрос!- Ако искаш качествен резултат, попитай чичко "Гого" какво е retrofit или за Morimoto mini ;)Поздрави !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...