Jump to content
vegas_s

Някой дали е сменял фабричн радио с оригиналната навигация.

Recommended Posts

Здравейте,Става въпрос за Акорд 7 2005 година 2.2 дизел.Искам да знам какво се сменя и дали е голям филм.Поздрави.

Редактирано от vegas_s

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филм си е. Сменя се цялото устройство, капака на въздуховода над него, където трябва да се сложи дисплей. За GPS модул не съм сигурен дали нямаше също външен. Ако колата ти не е екзекютив (т.е. с премиум аудиото) предполагам, че е още по-сложно, защото звукът от нави-то минава и през външен еквилайзер, който иначе мисля че го няма в базовото аудио.Въпреки всичко имаше едно момче, което го беше правило :) Пробвай с търсачката ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям филм е, пък и скъп!

Както казва Злати, освен навигацията трябват и ДВД плеъра, панела с дисплея над въздуховодите, ГПС модул и още някой капак и щипки. Отделно, че навито работи само на модели след 2006г., така че трябва да намериш от феислифтов Акорд.

Ако си решил - ето няколко добри китайски заместители.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

В България с доставката,мито и ДДС идва около 750 лв.

 

Поздрави и успех!

Редактирано от NikiG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китайците ги гледах, но ме съмнява качеството. Ако някой вече си е поръчал да мога да го видя как изглежда щв съм благодарен. Аз съм с премиум саунд, но като гледам няма да се вкарвам в този филм със смяната.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Внимавай с китайските,при дизелите дават проблем с климатика и след време се скапва.В момента в испанския форум масово слагат това http://www.ebay.com/itm/6in1-Car-2003-2007-HONDA-Accord-7-TFT-DVR-USB-GPS-BT-Music-MAP-NO-DISC-V6006-/190987680973?fromMakeTrack=true&ssPageName=VIP:watchlink:top:en

Редактирано от niko75

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се публикувах го 2 пъти.

Редактирано от niko75

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към тозм вариант със запазване на фабричното аудио съм се насочил.Чудя се дали се управлява от волана?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо не направо едно такова 

 

http://www.hid.bg/OEM-Multimedia-Double-Dvoen-Din-DVD-GPS-TV-Honda-Accord-7

 

скъпичко, но поне няма да ти пречи на въздуховодите пък и в ebay може би ще го има на по приемлива цена Публикувано изображение 

Редактирано от dragomir375

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз ползвам това - " http://www.ebay.co.uk/itm/Car-DVD-GPS-Navi-Radio-RDS-SUB-SD-Autoradio-Headunit-For-Honda-Accord-2003-2007-/161221925753?pt=UK_AudioTVElectronics_GPSSystems_GPSSystems&hash=item2589935b79 ". Нямам проблеми работи безупречно. Сега съм си харесал друго нещо за колата и тъй като нямам какво да продам, а пари ми трябват и тъй като жена ми мрънка за всяка стотинка, съм склонен да ти го продам. Мога дори да ти го монтирам, притежавам набор от специални пластмасови инструменти които не нараняват оборудванията.

Така или иначе старото си ми седи в гаража. 

Ако имаш питания не се колебай ами пиши на лично. Все пак искам да ти обясня че монтажа не е сложен, а доста лесен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз ползвам това - " http://www.ebay.co.uk/itm/Car-DVD-GPS-Navi-Radio-RDS-SUB-SD-Autoradio-Headunit-For-Honda-Accord-2003-2007-/161221925753?pt=UK_AudioTVElectronics_GPSSystems_GPSSystems&hash=item2589935b79 ". Нямам проблеми работи безупречно. Сега съм си харесал друго нещо за колата и тъй като нямам какво да продам, а пари ми трябват и тъй като жена ми мрънка за всяка стотинка, съм склонен да ти го продам. Мога дори да ти го монтирам, притежавам набор от специални пластмасови инструменти които не нараняват оборудванията.

Така или иначе старото си ми седи в гаража. 

Ако имаш питания не се колебай ами пиши на лично. Все пак искам да ти обясня че монтажа не е сложен, а доста лесен.

Колеги, вече е продадено!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...