Jump to content
psiharcheto

Дефлектор за преден капак

Recommended Posts

здравеите искам да попитам някои знаели от каде може да се закупи дефлектор за предения капак на хрви :) благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега да обясниш това каво е....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като инжектопляктор , не си ли го виждал ?

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тва е подобно на ветро бран но за предния капак :)/>

Редактирано от psiharcheto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Викат му hood bra :) Можеш да си направиш и тук.Вземи просто читава кожа и при шивач по размери си го направи.

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти ... сутиена го остави ... човека иска пластмасов, хамерикански малко така ... Bonnet shield му викат, ама като гледам има само за CR-V, и за некои други Хонди в нетаhttp://www.direct4x4.co.uk/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/2/9/299_5_.jpg

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно това ми прилича като нещо изсрано на капака :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не го слагам................да стане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Markony, щом не искаш няколко коня отгоре, не го слагайПубликувано изображение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И коне неща.Най-красивото нещо...муцуната да се прецака е светотство.Това си е лично мое мнение естествено :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен,каквото и да й сложиш все си остава грозна тая кола....Но пък точно това й е чара....Според стария принцип,....Грозен ,но Чаровен!(Нещо като Андреано Челентано)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грозна не грозна остава си една от най-надеждните коли в своя клас :) Боли ме найш кое ,кво си мислят другите за тая кола.Нали си возя трибуквието ;) И е дупкоустойчива.Какво повече му трябва на човек :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи вкарах една 4 врата златиста красавица в сервиза за пълно обслужване,ГИ и аларма.Цяла седмица кеф.Работи се много приятно.На километража пише 118к километра.Да видим какво ще ми кажат клапаните след малко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр колеги.И аз се зарибих по този дефлектор за предния капак.Знаете ли от къде в бг мога за си взема това нещо. Става въпрос за цр-в 1999г.благодаря.

Редактирано от swakke

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега да ти кажа не сам намерил никаде да продават тука в бг но ги гледах в някав руски саит и цената за доставка беше няква баслословна :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми могат някъде по поръчка да ви го ушият ;) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и кожени ;) 

 

Примерно на един колега. 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де дай чертеж, в нашата фирма може да ти го изрежем в каквато форма искаш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.kalocom.com/products  Тази фирма предлага продукти на марката HEKO.Пазарувал съм от тях и са точни,но три седмици си чаках поръчката.Материала е акрил, като този от който изработват люкове на караваните. Вече в официалния сайт на НЕКО си търсиш продукти по модел и поръчваш по каталожен номер!

Предложения от типа "Тя наща фирма ще ти направи от плексиглас(примерно) са малко несериозни  :yes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иде зима, някои хора си обличат кучетата други колите :-DВсеки има параво да няма вкус дри и аз :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, предполагам, не знаеш че "плексигласа" също е на акрилна база и е просто търговското наименование на материала. В последствие много фирми започват да го произвеждат под различни търговски марки. Интересно ми е този "акрил", който предлаганата от теб фирма продава , какво е всъщност? Между другото не знаеш в каква фирма работя, зада изказваш такива предварителни съмнения. Дали пък не работиш в НЕКО и от там да идва проблема. Не искам да се заяждам, но не мисля, че нашата изработка ще отстъпва по нещо от тази на НЕКО. 

 

Поздрави,

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колегата Alman:Без да се заяждам ти обяснявам,че плексигласа няма такива свойства по специално стареене и UV защита на материала!След като плексигласа остарее от слънчеви лъчи и температурни промени,при огъване се получават шупли в самия материал ако не се лъжа,,,иначе е лесен за рязане и топлинно-вакумно формоване май??? Акрила е двукомпонент-акрилна смола+ втвърдител,излива се в специална формовка и се втвърдява с UV лъчи(при принудително втвърдяване за ускоряване на процеса)Резултата е видимо превъзходен!Не правя реклама на никого и не работя в Полша забога :-) :-) :-) просто изказвам мнението си както всички колеги от форума!С уважение:Н.Делчев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера видях един лексус ДжиБ точно с черен пластмасов отпред.

 

Сигурно има различни видове плексиглас.Той като работи в такава фирма би трябвало да знае ;) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другото наименование на тази джаджа е "bug shield",демек щит за буболечки.Освен,че пази от камъчета,отклонява и въздушната струя от предното стъкло и съответно мушиците по магистралата се отървават само с едно завихряне и чистачките при по-висока скорост си работят без да треперят.Аз лично търсих и намерих такъв ветробран,но само от щатите и на едни яки цени.Има и по изрязани и естетически по-красиви.на мен лично ми допада.Разбира се за леките коли са по-елегантни  :whistle:

 

 

Публикувано изображение

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе, някой намери ли си такова нещо за Харвито..,сложил ли си е !?!?!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен,че пази от камъчета,отклонява и въздушната струя от предното стъкло и съответно мушиците по магистралата се отървават само с едно завихряне и чистачките при по-висока скорост си работят без да треперят.

Някой може ли да го потвърди това?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Няма голяма логика в това. Най-много да ти се дигне с някой милилитър разхода. Виж, ако се движехме със свръхзвукова скорост, тогава може.

Редактирано от goldbyrk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си купих руско изпълнение, ама хич не ми харесва как стана. Цена 45 лева от ей тука:http://1001-1.com/bg/avto/hood-deflectors/honda

Чупят се при силен вятър и скорост 120+,....иначе гонят мухите. :starwars:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...