Jump to content
psiharcheto

страно тропане в задната част

Recommended Posts

искам да попитам дали някои се е сблъсквал с подобен проблем и ако е да помага :) когато карам по патя и мина през някоия неравност от кам багажника се чува тропане като от пласт маса сложил сам изолация под всички пластмасови елементи кадето по корите имаше луфтове и предпоставки да тропа сам сложил пластмасови копки и пак има тропане вече незнам кво да правя моля помагаите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да ти прозвучи смешно..,но нека някой друг да кара..,а ти се качи на задната седалка и се надвеси над багажника и се заслушай...,за да локализираш точно от къде идва звука...Публикувано изображение!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е шума да идва от задното окачване- при мен беше така. Аз мислех , че е от багажника, а се оказа че са разбити биалетки и тампони. Смених ги и шума изчезна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моята тропа и след смяна на биалетки, подозирам задната врата, защото има моменти, в които като я затворя и е подпряна отвътре с багаж - не тропа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери си тампоните на стабилизиращата щанга, понякога може да е от нея! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери си тампоните на стабилизиращата щанга, понякога може да е от нея! Публикувано изображение

 

Аз пък залагам на щората...освен моята съм карал 2 Харвита и на всички щората тропа...усилваш музиката и всичко изчезваПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От щората/кората е :) И моята трака,но странното е че след като я свалих и сложих пак вчера спря да трака Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) при мен работата е някаде другаде по пластмасите защото и тампоните са ми нови и беалетките са здрави и сега като заваля снега и като стегна там кадето е имало вода и тропането изчезна но с това вече като се стопли ще се занимавам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кората тропа да, проблема го реших, като лепнах гумички на улеите където се опира и сега е тиха. :) Също обезшумих пластмасите, където това позволява също вратите и задния капак с изолация под корите и не на последно място пластмасата на капака, която е част от бронята тракаше при затваряне, но след поставянето на оплътненията, при удар с ръка всичко звучи басово без дрънчене. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фабоне ако не е таина :)кажи как се сваля тая пластмаса щото не се бях сетил но при мен точно от нея може да трака защото бях свалил всико даже и седалките и пак тракаше на пластмаса

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От щората/кората е Публикувано изображение И моята трака,но странното е че след като я свалих и сложих пак вчера спря да трака Публикувано изображение

 

Пак ще се разтрака...спокоПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

psiharcheto Публикувано изображение

Външната пластмасата на капака е визуално част от бронята, ако не се лъжа по спомен е закрепена с пластмасови нитчета (щипки), както и с болтове за капака, за да я разглобиш трябва да избуташ щипките от вътре а за да го направиш махни пластмасовата кора от вътре на задния капак, (и тя е на щипки), като отвориш отвътре се виждат. Може да ги стиснеш с клещи и да избуташ с дълга отверка. Между външната пластмаса и капака имаше една планка по спомен тя също трябва да се обезшуми, за оптимален ефект. При сглобяването изрязах малки гумени шайби от вътрешна гума на колело за някой щипки и местата където опира и дрънчи, а за вътрешната кора сложих оплътнение за врати по краищата, не се вижда, но трудно залепва двойно залепящото, добре е да са изчистени местата със спирт и бързо да се монтира след залепване за да се притискат. Публикувано изображениеПубликувано изображение

 

 

Публикувано изображение

Редактирано от Faboone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

От щората/кората е Публикувано изображение И моята трака,но странното е че след като я свалих и сложих пак вчера спря да трака Публикувано изображение

 

Пак ще се разтрака...спокоПубликувано изображение

 

Дам днеска пак я свалих,че пренасяхме яко багаж и сега като я сложих пак трака повече :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мн благодаря за инфото като се постопли малко и сам я разглобил че сега е минусуви температури да не потроша нещто

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...