Jump to content
Smurfa

Напътствия civic 7ген

Recommended Posts

Здравейте колеги,Имам civic 2002г 1.6 и няколко въпроса :)Първото ми питане как се махат палчетата за откл/закл на вратите. Пластмасови са и не смея да ги дърпам за да не ги счупя. Проблема е че дрънкат много при неравности.Харесал съм и фарове от по-новите 2003-2004 civic с лупи. Дали ще паснат? За мен са еднакви.Мерси предварително за отделеното време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, ами за жалост са на резба тоест навити са...на самите тях има едни ламаринки който най-вероятно са се разтракали, пробвай да сложиш нещо зад самия палец(черно velcro) ако спре просто го залепи.Да стават, но крушките са друг цокъл и ще трябва да преправиш инсталацията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам и аз . :) Стоповете пасват ли за същата кола говорим 4 врата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси :) Иначе палчетата са правоъгълни незнам как ще се отвият ако не се махне цялата кора ... то самото тракане е от пластмасата на палчето в пластмасата на самата кора на вратата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре да махнеш кората и да огледаш какво трака и какво може да се направи.Не е сложно,само внимавай с щипките да не ги счупиш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам и аз . Публикувано изображение Стоповете пасват ли за същата кола говорим 4 врата.

 

Не не пасват, колега. Формата на 5-тата врата е различна. Загледай се в снимките My link . Броните поня на външен вид са различни иначе може и да стане

 

 

Моите палчета също тракат по паваж. Аз ги лекувам като заключа вратата или само леко (без заключване) натисна палчето. Свалянето на кората наистина е лесно - има го дискутирано в темата за 7ген.

Поздрави !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а някой има ли линк към дългата тема за сивик 7 ген., че я затрих и не мога да я намеря?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=44905&st=135&p=1057218445&hl="civic%207"&fromsearch=1&&do=findComment&comment=1057218445

а някой има ли линк към дългата тема за сивик 7 ген., че я затрих и не мога да я намеря?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...